Menu
Akce
Kroužky
Tábory
Soutěže
Fotky
Kontakt
O nás
Kariéra
Pronájmy
Ke stažení
Dopravní hřiště
Sportoviště
Více
Kluby a CPD
Více
Vzdělávací kurzy
Úspěchy v DDM
Pohár Prahy 6
Vánoční dílničky 2015
Akce a tábory
2023 / 2024
2022 / 2023
2021 / 2022
2020 / 2021
2017 / 2018
2016 / 2017
2015 / 2016
2014 / 2015
2013 / 2014
2012 / 2013
2011 / 2012
Zobrazit vše
Virtuální prohlídky, ukázky prostor
Dopravní hřiště Vypich
PC učebna
Velký sál
Malý Sál
Keramická dílna
Nahrávací studio
Klub Šestka
Zoo Koutek
Zkušebna
Učebna
CPD
Víceúčelové hřiště U Boroviček
Víceúčelové hřiště Vypich
Klub Dědina
12.12.2015
V pátek 11.12. a sobotu 12.12. proběhly už tradiční tvůrčí dílničky s vánoční tématikou
Blog
Facebook
YouTube
Instagram
Discord
Měsíční přehled
listopad.pdf
Červen_2023.pdf
zobrazit archiv
Aktuality
zobrazit archiv
Zřizovatel
Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha
Dnes probíhá
Centrum předškolních dětí MOTÝLEK
8.00 až 12.45
obsazeno
2 až 5 let
Klub rodičů s dětmi Klubíčko
9.00 až 12.00
obsazeno
0 až 3 roky
Šití - dopolední
9.00 až 11.00
obsazeno
18 až 99 let
Plavání - SC Řepy (Nováčci-JARO)
13.00 až 13.45
volno
7 až 10 let
online přihláška
Sólo lekce KLAVÍR s Anetou Drhovou
13.00 až 18.00
volno
8 až 99 let
online přihláška
Sólo lekce ZPĚV II.
13.15 až 17.10
obsazeno
8 až 99 let
Plavání - SC Řepy (Mírně pokročilí - JARO)
13.45 až 14.30
obsazeno
8 až 12 let
Sólo lekce KLAVÍR - PÁ II.
14.00 až 17.00
obsazeno
8 až 99 let
Výtvarný ateliér 3 -pátek
14.30 až 16.00
obsazeno
8 až 12 let
Keramika pátek v AJ - dospělí
14.30 až 18.00
volno
18 až 99 let
online přihláška
Divadelní ateliér
14.30 až 15.45
obsazeno
9 až 14 let
Počítačová animace a grafika 3D (nejen) v Blenderu
15.00 až 16.30
obsazeno
10 až 18 let
Chovatelství Pátek žáci
15.00 až 16.00
obsazeno
8 až 12 let
Stolní tenis začátečníci PÁ 1
15.00 až 16.00
volno
7 až 15 let
online přihláška
Florbal elévové Gen. Janouška Pát
15.00 až 16.00
volno
6 až 9 let
online přihláška
Všesportovní příprava Dědina
15.00 až 16.00
volno
7 až 12 let
online přihláška
Filmová tvorba I - začátečníci
15.00 až 17.00
volno
10 až 15 let
online přihláška
Warrior dance company - junior
16.00 až 17.00
obsazeno
10 až 14 let
Futsal - ZŠ Laudova
16.00 až 17.00
volno
9 až 14 let
online přihláška
Stolní tenis pokročilí PÁ 2
16.00 až 17.00
obsazeno
7 až 99 let
Příprava na umělecké školy SŠ,VŠ - pátek
16.30 až 18.30
volno
12 až 99 let
online přihláška
Programování v Pythonu - mírně pokročilí
17.00 až 18.30
obsazeno
12 až 99 let
Basketbal - ZŠ J.A.Komenského
17.00 až 18.30
obsazeno
12 až 15 let
Warrior dance company
17.00 až 18.30
volno
12 až 17 let
online přihláška
Historický šerm Fuente Ovejuna
18.30 až 20.30
volno
18 až 99 let
online přihláška