Menu
Akce
Kroužky
Tábory
Soutěže
Fotky
Kontakt
O nás
Kariéra
Pronájmy
Ke stažení
Dopravní hřiště
Sportoviště
Více
Kluby a CPD
Více
Vzdělávací kurzy
Úspěchy v DDM
Pohár Prahy 6
Vyberte si u nás
Základní informace
Přehled kroužků
Místo
Vše
(ne)KONEČNÁ Vypich
Centrum sportu Dědina
DDM Borovičky
Dopravní hřiště Na Vypichu 1a
neuvedeno
školka
Učebna dopravního hřiště Na Vypichu 1a
ZŠ Červený vrch
ZŠ genpor.Fr. Peřiny - Socháňova
ZŠ Laudova
ZŠ Petřiny sever
ZŠ T.G. Masaryka, Praha 6 Ruzyně
Den
Vše
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
Zaměření
Vše
---
Dramatická výchova
Hudební
Keramika
PC
Přírodověda
Sportovní
Tanec
Technické obory
Turistika
Výtvarné
Vzdělávací a společenskovědné
Ostatní
Věk
Vše
předškoláci (3-5 let)
školáci (6-15 let)
teenageři (16-18 let)
dospělí
senioři
Zvolenému filtru neodpovídají žádné záznamy.
Blog
Facebook
YouTube
Instagram
Discord
Měsíční přehled
listopad.pdf
Červen_2023.pdf
zobrazit archiv
Aktuality
zobrazit archiv
Zřizovatel
Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha
Dnes probíhá
Centrum předškolních dětí MOTÝLEK
8.00 až 12.45
obsazeno
2 až 5 let
Pohybové hrátky pro nejmenší II.
11.00 až 12.00
obsazeno
2 až 3 roky
Sólo lekce KLAVÍR - ČT II.
13.30 až 17.15
obsazeno
8 až 99 let
Sólo lekce KLAVÍR - ČT I.
14.00 až 19.00
obsazeno
8 až 99 let
Baletní školička
14.00 až 14.55
obsazeno
5 až 7 let
Kresba a malba - čt1 mladší
14.00 až 15.30
volno
8 až 12 let
online přihláška
Šití a ruční práce - děti 1
14.45 až 16.15
volno
10 až 16 let
online přihláška
zrušeno - Filmová animace pro nejmenší
15.00 až 16.30
obsazeno
7 až 15 let
Chovatelství Čtvrtek děti
15.30 až 16.30
obsazeno
4 až 8 let
Kresba a malba
15.30 až 17.00
volno
9 až 18 let
online přihláška
Bushcraft & Survival
15.30 až 17.30
volno
10 až 99 let
online přihláška
Šachy mládež
15.45 až 17.15
obsazeno
12 až 18 let
Klub OB Hvězda čtv
16.00 až 18.00
obsazeno
6 až 12 let
Sportovní herna Ruzyně
16.00 až 17.00
obsazeno
6 až 10 let
Step pokročilí
16.00 až 17.00
obsazeno
10 až 15 let
Orientační běh čtv
16.00 až 18.00
obsazeno
7 až 12 let
Šití - děti 2
16.30 až 18.00
volno
10 až 16 let
online přihláška
Florbal 1.-3. ZŠ 2
16.30 až 17.30
volno
6 až 10 let
online přihláška
Chovatelství Čtvrtek žáci
16.30 až 17.30
obsazeno
8 až 12 let
Hip hop - začátečníci/mírně pokročilí
16.45 až 18.00
obsazeno
9 až 12 let
Florbal žákyně čtvrtek
17.00 až 18.30
volno
6 až 17 let
online přihláška
Elektrotechnika pro nejmenší
17.00 až 18.00
obsazeno
7 až 11 let
Florbal 4.-5. ZŠ 2
17.30 až 18.30
volno
10 až 12 let
online přihláška
Karate Shorin-ryu Dědina - začátečníci
17.30 až 18.30
volno
6 až 99 let
online přihláška
Příprava na umělecké školy SŠ,VŠ - čtvrtek
17.30 až 19.30
obsazeno
12 až 99 let
Robotika - stavba a programování Lego robotů - začátečníci
17.30 až 19.00
obsazeno
10 až 15 let
Moderní a výrazový tanec - starší
18.00 až 19.30
obsazeno
15 až 25 let
Shuffle Dance
18.00 až 19.00
volno
12 až 15 let
online přihláška
Šití 3
18.00 až 19.30
obsazeno
15 až 99 let
Matematika k přijímačkám na střední
18.30 až 19.30
obsazeno
14 až 16 let
Florbal dorostenci 2
18.30 až 20.00
obsazeno
15 až 18 let
Karate Shorin-ryu Dědina - pokročilí
18.30 až 19.30
volno
6 až 99 let
online přihláška
Florbal 6.-7. ZŠ 2
18.30 až 20.00
volno
12 až 14 let
online přihláška
Florbal 8.-9. ZŠ 2
18.30 až 20.00
volno
14 až 16 let
online přihláška
PILATES I.
19.05 až 20.05
obsazeno
18 až 99 let