Nahrávací studio

Studio je zaměřeno na nahrávání zvukových projektů všeho druhu od hudby po filmovou postprodukci. Skládá se ze dvou oddělených místností (nahrávácí mísnosti a režije) a je vybaveno nezbytnou technikou pro vícestopé zvukové nahrávání, jako je analogový mixážní pult, výkonný počítač s D.A.W. softwarem, A/D převodníky, studiové monitory, a různé kondenzátorové a dynamické mikrofony.

Při nahrávání hudebních projektů nejlépe funguje metoda playbacková, kdy je každý part nahráván samostatně. Při menšim počtu hudebníků se však dá nahrávat i simultánně, s lehce horší kvalitou výsledku. Ve studiu je také možnost provádět mix a mastering do sterea.

Aktuálně je studio mimo provoz.

Ceník

Audio video klubu (ceny jsou pro neziskové projekty a pro mladé umělce).
Zvuk: Studio se zvukovým mistrem = 250,-Kč/h
Ostatní dle dohody

Kontakt

Případné dotazy a informace ohledně studia zodpoví:
Mgr. Martin Vejvoda, tel. DDM: 235 323 333, mv@ddmp6.cz

Zvukaři

Dotazy a informace ohledně nahrávání (termíny, vybavení):
- Vojtěch Zavadil, vojtech_zavadil@centrum.cz


- BcA. Vítek Jíra, konzultant


Aktuální ukázky ze studia:

https://soundcloud.com/brainwave-sounds-studio


Reference:

Podzim 2003 – studio vytváří reklamní pořad DDM Prahy 6
Od jara 2004 – proběhlo např. nahrávání a míchání demosnímků kapel: Vyklouband , Běžnej den, Nuklearni Vokurky, Odnikud Nikam, Happy white elephant, Moruše, Lammoth, Somnium, …

Aktuality

CHOVATELSTVÍ,  TERARISTIKA,ŽONGLOVÁNÍ,  PARKOUR,  KRUHOVÝ TRÉNINK, TANEC MODERNÍ I LIDOVÝ,  BALET, SPORTOVNÍ HRY,  KONDIČNÍ BĚH,  NETRADIČNÍ SPORTY,  ATLETIKA, FOTBALOVÁ PŘÍPRAVKA ZŠ LAUDOVA, KLAVÍR, FLÉTNA, UKULELE, KYTARA... IT A TECHNICKÉ KROUŽKY, ROBOTIKA,KRESBA, MALBA, GRAFIKA, DALŠÍ VÝTVARNÉ OBORY
Ve dnech 21. 6., 24. 6. a 27. 6. je hřiště pro veřejnost uzavřeno (naplánované školní družiny a opravných testů se samozřejmě netýká).
zobrazit archiv