Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2014/2015
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 23.4.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Bílá

C 27.4.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Bílá




2. pololetí 2014/2015
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 5.a 6.třida 5.5.2015 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště, Na Vypichu 1a

starší žáci 7., 8. a 9.třída 5.5.2015 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště, Na Vypichu 1a

Přihláška




2. pololetí 2014/2015
Fyzikální olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 27.3.2014

F 27.3.2014




2. pololetí 2014/2015
Chemická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 9.3.2015
Pořádá ZŠ Hanspaulka



2. pololetí 2014/2015
Olympiáda v anglickém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.A 27.2.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Emy Destinnové

II.A 27.2.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Emy Destinnové

II.B 27.2.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Emy Destinnové

II.C 27.2.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Emy Destinnové

III.A 27.2.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Emy Destinnové

I.B 27.2.2015 8.00 - 12.00 ZŠ Emy Destinnové




2. pololetí 2014/2015
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. - ZŠ 5.2.2015 14.00 - 16.00 ZŠ Petřiny Jih

II.- SŠ 5.2.2015 14.00 - 16.00 ZŠ Petřiny Jih




2. pololetí 2014/2015
Olympiáda v německém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.A 5.2.2015 8.15 - 12.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.A 5.2.2015 8.15 - 12.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.B 5.2.2015 8.15 - 12.15 ZŠ Pod Marjánkou

I.B 5.2.2015 8.15 - 12.15 ZŠ Pod Marjánkou

III.A Gymnázium Arabská

III.B Gymnázium Arabská




2. pololetí 2014/2015
Olympiáda v německém jazyce - KRAJSKÉ KOLO
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A 10.3.2015 8.15 - 13.00 ZŠ Emy Destinnové

II.B 10.3.2015 8.15 - 13.00 ZŠ Emy Destinnové

II.C 10.3.2015 8.15 - 13.00 ZŠ Emy Destinnové

III.A 11.3.2015 8.15 - 13.00 Gymnázium Arabská

III.B 11.3.2015 8.15 - 13.00 Gymnázium Arabská

Soutěže se účastní vítězové obvodních kol, případně předem přihlášení soutěžící kategorií, u nichž není pořádáno obvodní kolo.




2. pololetí 2014/2015
Orientační běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.-9. třída 8.00 Malá Chuchle P-5, areál loděnice USK




2. pololetí 2014/2015
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1. 23.3.2015 8.45 - 10.45 DDM Praha 6

3. 23.3.2015 10.45 - 12.45 DDM Praha 6

2. 24.3.2015 8.45 - 10.45 DDM Praha 6

4. 24.3.2015 10.45 - 12.45 DDM Praha 6

**Pozor změna čísla popisného! Posílejte texty na adresu U Boroviček 650/5 Děkujeme**




2. pololetí 2014/2015
Programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programovací jazyky - přihláška 11.3.2015 - 11.3.2015

Programovací jazyky mládež 11.3.2015 - 11.3.2015 8.30 - 12.30 Počítačová studovna ČVUT FEL
místnost 404, blok A4, 4.patro
Programovací jazyky žáci 11.3.2015 - 11.3.2015 8.30 - 12.30 Počítačová studovna ČVUT FEL
místnost 404, blok A4, 4.patro
Aplikační Software – kancelářské aplikace 18.3.2015 - 18.3.2015 8.30 - 12.00 Gymnázium Nad Alejí

přihláška Aplikační Software

Termín konání březen 2015




2. pololetí 2014/2015
Pythagoriáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
5 27.5.2015 ZŠ Pod Marjánkou
květen 2014
6 27.5.2015 ZŠ Pod Marjánkou
květen 2014
7 27.5.2015 ZŠ Pod Marjánkou
květen 2014
8 27.5.2015 ZŠ Pod Marjánkou
květen 2014



2. pololetí 2014/2015
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 17.2.2015 14.00 - 17.30 Gymnázium Jana Keplera

B 17.2.2015 14.00 - 17.30 Gymnázium Jana Keplera

C 17.2.2015 14.00 - 17.30 Gymnázium Jana Keplera

D 17.2.2015 14.00 - 17.30 Gymnázium Jana Keplera




1. pololetí 2014/2015
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I 19.1.2015 14.00 - 16.00 ZŠ Petřiny Jih




1. pololetí 2014/2015
Matematická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Z5 21.1.2015 ZŠ Červený vrch

Z9 21.1.2015 ZŠ Červený vrch

Z6 8.4.2015 ZŠ Červený vrch

Z7 8.4.2015 ZŠ Červený vrch

Z8 8.4.2015 ZŠ Červený vrch



Sportovní soutěže PP6

2. pololetí 2014/2015
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.tř. 12.1.2015 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

žákyně 7.tř. 14.1.2015 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Finále 6.,7.tříd 16.1.2015 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Atletický trojboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 26.5.2015 8.00 - 13.00 Hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Beachvolejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, starší žákyně 28.5.2015 9.00 - 13.00 hřiště ČZU -Suchdol

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žactvo 5.-9.třída 5.5.2015 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
In- line brusle
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo a st. žactvo 22.5.2015 8.00 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
McDonald´s Cup - minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 24.4.2015 - 29.4.2015 8.00 - 13.00 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 24.4.2015 - 29.4.2015 8.00 - 13.00 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Nebušický běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 14.4.2015 9.00 - 12.30 Areál zdraví - Nebušice

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.žáci 20.4.2015 8.00 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Praha 6

st.žáci 23.4.2015 8.00 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Orientační běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 12.5.2015 8.00 Malá Chuchle P-5, areál loděnice USK




2. pololetí 2014/2015
Pohár Rozhlasu
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 6.5.2015 7.45 - 14.00 Stadion DDM hl. m.Prahy- Na Kotlářce 1

mladší žákyně, mladší žáci 7.5.2015 7.45 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Nebušice

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st. děti, ml. žactvo, st. žactvo 8.4.2015 8.00 - 11.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo a st. žactvo 17.4.2015 7.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Šachy
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.stupeň 7.1.2015 8.00 - 13.00 DDM Praha 6

II.stupeň 14.1.2015 8.00 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. tř 4.2.2015 8.40 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Volejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně 20.3.2015 8.00 - 13.00 tělocvičny ZŠ Jana Wericha

starší žáci 23.3.2015 8.00 - 13.00 tělocvičny ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo 25.3.2015 8.00 - 13.00 tělocvičny ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2014/2015
Vybíjená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 11.3.2015 - 16.3.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

žactvo 4.-5. třída 11.3.2015 - 18.3.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.-9.tř 17.9.2014 8.00 - 14.00 Hala ZŠ Petřiny- jih
informace na webu
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žactvo 22.9.2014 7.45 - 14.00 Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Florbal - děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. děti 14.11.2014 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu
st. děti 24.11.2014 - 25.11.2014 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu
Rozd. do skupin

14.11.2014 – mladší děti
24.,25.11.2014 – starší děti

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Hanspaulská laťka
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žactvo 2.12.2014 7.45 - 11.00 hala USK Praha Strahov
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st. žáci 26.11.2014 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha
ml. žáci 27.11.2014 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha
Rozd. do skupin
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Basketbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st.žáci,žákyně 20.10.2014 7.50 - 13.00 Hala ZŠ Petřiny- jih
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žactvo 4.11.2014 7.45 - 14.00 hala ZŠ T.G.M., Nebušice
Rozd. do skupin 4.11.2014 7.45 - 14.00 hala ZŠ T.G.M., Nebušice
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žáci 23.1.2015 7.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Finále Futsal 2.2.2015 7.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Rozpis ml. a st. žáci

23.,26.-28.1. skupiny ml.,st.žáci; 2.2.2015 finále

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.,st. žáci 1.10.2014 - 2.10.2014 8.00 - 13.00 Hřiště SK Aritma Praha

Finále ml.,st. žáci 3.10.2014 Hřiště SK Aritma Praha

Rozd. do skupin

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 3.-5. tř 28.11.2014 8.45 - 13.00 hala HC Dukla Praha
Rozd. do skupin
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml., st. žactvo 30.9.2014 8.40 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml., st. žactvo 7.10.2014 10.00 - 13.00 Areál Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2014/2015
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo 15.10.2014 8.00 - 12.00 ZŠ Dědina
st. žactvo 17.10.2014 8.00 - 12.00 ZŠ Dědina
Kontaktní osoba:


Ostatní

2. pololetí 2014/2015
Talenty v Domečku V.
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1 - 4 18.4.2015 - 18.4.2015 10.30 - 15.00 DDMP6, U Boroviček 650/5

Tato pěvecká soutěž chce podpořit všechny, kteří rádi zpívají. Je jedno jestli navštěvujete lekce zpěvu nebo si rádi broukáte jen tak ve sprše. Pokud máte chuť se postavit před obecenstvo a ukázat to co umíte, hledáme právě vás!



Aktuality

Do všech zájmových útvarů, které nejsou zatím plně obsazeny, je možné se přihlásit během celého školního roku.
Dopravní hřiště je od 12. 9. 2017 z důvodu rekonstrukce pro veřejnost uzavřeno. Výuka 4. tříd a kroužek OB probíhá i nadále.
zobrazit archiv

Dnes probíhá