Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2015/2016
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
C 13.4.2016 ZŠ Bílá

D 21.4.2016 ZŠ Bílá




2. pololetí 2015/2016
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 5. a 6. třída 11.5.2016 - 11.5.2016 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště, Na Vypichu 1a

starší žáci 7. , 8 a 9. třída 11.5.2016 - 11.5.2016 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště, Na Vypichu 1a




2. pololetí 2015/2016
Fyzikální olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 23.3.2016 ZŠ Červený vrch

F 23.3.2016 ZŠ Červený vrch




2. pololetí 2015/2016
Chemická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 4.3.2016 - 8.3.2016 ZŠ Hanspaulka
Přesný termín bude upřesněn.
F 4.3.2016 - 8.3.2016 ZŠ Hanspaulka
Přesný termín bude upřesněn.



2. pololetí 2015/2016
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. - ZŠ 8.2.2016 ZŠ Petřiny Jih

II. - ZŠ 8.2.2016 ZŠ Petřiny Jih




2. pololetí 2015/2016
Olympiáda v německém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.A 9.2.2016 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

I.B 9.2.2016 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.A 9.2.2016 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.B 9.2.2016 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

III.A 10.2.2016 8.30 Gymnázium Arabská

III.B 10.2.2016 8.30 Gymnázium Arabská




2. pololetí 2015/2016
Olympiáda v německém jazyce KRAJSKÉ KOLO
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A 23.2.2016 8.15 Gymnázium Nad Alejí

II.B 23.2.2016 8.15 Gymnázium Nad Alejí

II.C 23.2.2016 8.15 Gymnázium Nad Alejí

III.A 24.2.2016 8.30 Gymnázium Arabská

III.B 24.2.2016 10.00 Gymnázium Arabská




2. pololetí 2015/2016
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. a IV. (2.stupeň) 18.3.2016 8.15 DDM Praha 6, U Boroviček 5
Propozice budou vyvěšeny a rozeslány školám do 10.2.
I. a II. (1.stupeň) 21.3.2016 8.15 DDM Praha 6, U Boroviček 5
Propozice budou vyvěšeny a rozeslány školám do 10.2.



2. pololetí 2015/2016
Programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programovací jazyky žáci 16.3.2016 - 16.3.2016 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6 – Dejvice

určenápro žáky ZŠ a žáky odpovídajících ročníků víceletých gymnázií,

Programovací jazyky mládež 16.3.2016 - 16.3.2016 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6 – Dejvice
určená prožáky SŠ do 19 let včetně
Programovací jazyky - Programování mikrořadičů 16.3.2016 - 16.3.2016 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6 – Dejvice
pro žáky SŠ do 19 let včetně a žáky ZŠ
Aplikační Software- tvorba webu 16.3.2016 - 16.3.2016 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6 – Dejvice

určená pro žáky SŠ do 19 let včetně a žáky ZŠ

Aplikační Software - kancelářské aplikace 16.3.2016 - 16.3.2016 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6 – Dejvice
určená pouze prožáky ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií
Přihláška do soutěže

Přihláška je stejná pro všechny kategorie.

Březen 2016




2. pololetí 2015/2016
Pythagoriáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
5. 21.3.2016 - 23.3.2016 ZŠ Pod Marjánkou

6. 23.5.2016 - 25.5.2016 ZŠ Pod Marjánkou

7. 23.5.2016 - 25.5.2016 ZŠ Pod Marjánkou

8. 23.5.2016 - 25.5.2016 ZŠ Pod Marjánkou




2. pololetí 2015/2016
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 16.2.2016 Gymnázium Jana Keplera

B 16.2.2016 Gymnázium Jana Keplera

C 16.2.2016 Gymnázium Jana Keplera

D 16.2.2016 Gymnázium Jana Keplera




1. pololetí 2015/2016
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I 18.1.2016 14.00 ZŠ Petřiny Jih
Prezence začíná ve 13.30 v prvním patře u dějepisného kabinetu.



1. pololetí 2015/2016
Matematická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Z5 19.1.2016 ZŠ a MŠ Červený vrch

Z9 19.1.2016 ZŠ a MŠ Červený vrch

Z6 5.4.2016 ZŠ a MŠ Červený vrch

Z7 5.4.2016 ZŠ a MŠ Červený vrch

Z8 5.4.2016 ZŠ a MŠ Červený vrch



Sportovní soutěže PP6

2. pololetí 2015/2016
Atletický trojboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 17.5.2016 8.00 - 13.30 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Basketbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 15.2.2016 - 17.2.2016 8.00 - 12.30 hala ZŠ Petřiny - jih

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Beachvolejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně,starší žákyně 2.6.2016 9.00 - 13.00 ČZU Suchdol

mladší žáci, starší žáci 3.6.2016 9.00 - 13.00 ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Dopravní soutěž "Mladých cyklistů"
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žactvo 11.5.2016 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci, st. žáci 19.1.2016 - 1.2.2016 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Rozdělení do skupin 19.1.2016 - 1.2.2016 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
In- line brusle
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo, starší žactvo 25.5.2016 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Minifotbal- McDonald´s Cup
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 25.4.2016 - 29.4.2016 8.00 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin 25.5.2016 - 29.5.2016 8.00 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

ZMĚNA -Rozdělení do skupin 25.5.2016 - 29.5.2016 8.00 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 21.4.2016 - 21.4.2016 8.00 - 14.00 hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu

starší žáci 22.4.2016 - 22.4.2016 8.00 - 14.00

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Orientační běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 10.5.2016 8.45 Kladno




2. pololetí 2015/2016
POHÁR ROZHLASU
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, mladší žáci 9.5.2016 7.45 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

starší žákyně, starší žácii 12.5.2016 7.47 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.,7. třída 8.1.2016 - 13.1.2016 8.15 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Přespolní běh- Nebušice
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 14.4.2016 - 14.4.2016 9.00 - 13.00 Areál Zdraví- Nebušice

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 4.-9. třída 25.2.2016 - 25.2.2016 8.30 - 12.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 6.-9. třída 12.4.2016 - 15.4.2016 7.45 - 14.00 hřiště ZŠ Jana Wericha
 Soutěž  se bude konat ve dvou dnech. V případě nepříznivého počasí náhradní termín 19.4.2016.
Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Šachy
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.stupeň 20.1.2016 - 20.1.2016 DDM Praha 6

I.stupeň 3.2.2016 - 3.2.2016 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 4.2.2016 - 11.2.2016 8.30 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Volejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 15.3.2016 - 16.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo 18.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2015/2016
Vybíjená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 1.3.2016 - 4.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 1.3.2016 - 4.3.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.-9. třída 18.9.2015 8.00 - 14.00 hala ZŠ Petřiny - jih

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 21.9.2015 - 23.9.2015 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 2.11.2015 - 27.11.2015 8.00 - 13.00 hala ZŠ T.G.M. Ruzyně a hala Nebušice

Rozdělení do skupin 2.11.2015 - 27.11.2015 8.00 - 13.00 hala ZŠ T.G.M., hala Nebušice
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 9.11.2015 - 13.11.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 9.11.2015 - 2.12.2015 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu
POZOR ZMĚNA  4.11.2015 Rozdělení do skupin ml.děti
Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Hanspaulská laťka
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 6.-9. třída 8.12.2015 8.00 - 11.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žáci 6.- 7. třída 1.12.2015 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha

žáci 8.-9. třída 4.12.2015 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 2.10.2015 - 9.10.2015 8.15 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 2.10.2015 - 9.10.2015 8.15 - 13.30 Fotbalové hřiště -SK Aritma Praha

2.10.,5.10.,7.10. 2015 skupiny ml.žáci, st. žáci
9.10.2015 finále ml.žáci, st. žáci

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
3.-5. třída žactvo 7.12.2015 8.45 - 14.00 hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 30.9.2015 8.40 - 13.00 Bazén ČZU- Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Přespolní běh- Džbán
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, st. žákyně, ml. žáci, st. žáci 6.10.2015 10.00 - 12.00 Areál Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2015/2016
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žákyně, ml. žáci, st. žákyně, st. žáci 19.10.2015 - 21.10.2015 8.30 - 12.30 ZŠ Dědina
19.10. 2015 ml. žactvo
21.10. 2015 st. žactvo
Kontaktní osoba:


Ostatní

2. pololetí 2015/2016
Chovatelská olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. a II. 3.5.2016 8.00 - 14.00 DDMP6




2. pololetí 2015/2016
Talenty v Domečku VI.
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A, B, C, D 16.4.2016 - 16.4.2016 10.30 - 16.00 DDMP6, U Boroviček 650/5
I tento rok organizujeme oblíbenou soutěž pro zpěváky amatéry, kteří se hudbě věnují v ZUŠ, DDM nebo mají hudbu jednoduše rádi a cítí potřebu se o svoji radost z ní podělit s publikem. Další informace a propozice naleznete v přílohách. Těšíme se na Vás!


Aktuality

Do všech zájmových útvarů, které nejsou zatím plně obsazeny, je možné se přihlásit během celého školního roku.
Dopravní hřiště je od 12. 9. 2017 z důvodu rekonstrukce pro veřejnost uzavřeno. Výuka 4. tříd a kroužek OB probíhá i nadále.
zobrazit archiv

Dnes probíhá