Týden s muzikou I.

Termín: 19. - 23.08.2013

Týden plný hudby, výletů s kytarou na zádech a her.

PROPOZICE

Rádi bychom Vás na úvod seznámili podrobněji s průběhem nového příměstského tábora Týden s muzikou a poskytli Vám pár základních informací. Jsme rádi, že jste si vybrali ze široké nabídky táborů právě ten náš.

Každý den se budeme scházet v DDM U Boroviček 1 od 8.00 hod. V 9.00 začne vždy program (lekce, soutěže, výlet atd. podle počasí) takže poprosíme o dochvilnost. Dostavte se na tábor nejpozději do 9.00 hod., pokud se nedomluvíme jinak. Kolem poledne se vydáme procházkou na oběd do restaurace U Čechů, kde si předem budete moct vybrat z denní nabídky. Během týdne nebudou chybět kolektivní lekce hry na hudební nástroj (kytara, flétna), zpívání, rytmické hry, soutěže, povídání o hudbě a pro zájemce i rozšíření teoretických znalostí. Čekají na vás oblíbení lektoři, výlety s kytarou na zádech a další dobrodružství… V případě špatného počasí se můžeme též podívat na nějaký zajímavý hudební film nebo relaxovat v klubu. Tábor je určen pro účastníky 8 – 18 let a všem, kteří se věnují hudbě aktivně (hrají na hudební nástroj, navštěvují hudební kroužky apod.) nebo mají hudbu jednoduše rádi a chtějí se o ní dovědět víc.

Termín: 19. – 23.8.2013
Čas: 8:00 – 16:00 (prosím, vyzvednout skutečně do 16.00!!!)
Místo konání: DDM Praha 6, U Boroviček 1
Zahájení a prezence: 19.8.v 8:00 v DDM, Klub 1.patro


S sebou:
- notový sešit, psací potřeby, popř. vlastní hudební nástroj(e), přezuvky, svačina, v případě, že vyrazíme na výlet legitka, vhodné oblečení a obuv, pití..

K dispozici:
- mikrovlnka, lednice, varná konvice, šťáva

V případě, že dítě nechodí domů samostatně, prosím, vždy uveďte přesně, kdo dítě vyzvedne (event. tel. číslo na danou osobu), pokud se nejedná o rodiče. Předání dětí musí proběhnout vždy v budově DDMP6 přímo konkrétní osobě.
Pokud bude mít účastník tábor zdravotní obtíže, budete brát léky nebo budete po úraze, vše nám prosím nahlaste při zahájení.

Prosím, pečlivě si prostudujte přihlášku – především dolní část, která je určena právě rodičům.
Variabilní symbol Vám sdělím na vyžádání, platbu můžete provést i v hotovosti.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište mi na lucia.radecka@ddmp6.cz, nebo zavolejte na 235 323 333, 728 129 361

Budeme se těšit na společně prožitý týden.
Mgr. Lucia Radecká
vedoucí oddělení múzických umění a vzdělávání

Věk: 8 až 18 let

Max. počet účastníků: 20
Počet volných míst: 0

Typ tábora: příměstský

Cena pro pražské účastníky: 1200 Kč
Cena zahrnuje: Pedagogický dozor, hudební lekce, oběd, výlety

Kontaktní osoba: Lucia Radecká
Telefon: 235 323 333

Aktuality

O víkendu 21. a 22. 4. je dopravní hřiště pro veřejnost uzavřeno. Zavřeno pro veřejnost bude také ve středu 25. 4. 2018
Do všech zájmových útvarů, které nejsou zatím plně obsazeny, je možné se přihlásit během celého školního roku.
V rámci Místního akčního plánu Prahy 17, který rozvíjí spolupráci mezi zřizovateli, mateřskými školami, základními školami a organizátory volnočasových aktivit, vznikl první společný celoroční projekt s názvem „Sportujeme i zdravě jíme“. Sport a zdravý životní styl jsou aktuální a celospolečenská témata a jsou tedy důležitou součástí našeho života.V rámci tohoto projektu a ve spolupráci s KC Průhon probíhá v dubnu k této tématice sportovní anketa. Připravili jsme s pracovními skupinami anketu ke zjištění aktuálních informací o aktivním sportovním vyžití vás, obyvatel Řep. Co je stejně důležité, je ale i způsob jakým získáváte informace o provozování těchto aktivit a vašich přání ohledně jejich sestavy do budoucnosti. S výsledkem vás v Řepské 17 seznámíme.Pomozte nám a vyplňte svůj anketní lístek od 1.4 do 30. 4. 2018 online zde nebo fyzicky v časopise a vhoďte do boxu na Úřadě MČ Praha 17, ve školách, CSZS, DDM nebo v knihovně KC Průhon.
zobrazit archiv

Dnes probíhá