Podívejte se na akce, které vás teprve čekají.

5. ročník Festivalu žonglování a volnočasových aktivit
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO, naposledy v tomto školním roce! Tentokráte je na programu technika OSTNATÝ DRÁT
Další vycházka z cyklu "Město a příroda" tentokráte na výstavu Tima Burtona - s průvodcem! Všechna místa bohužel již obsazena!
Zveme vás na závěrečnou výstavu výtvarných a keramických prací dětí, mládeže i dospělých. 1.patro DDM - sál
Zveme vás na slavnostní zahájení výstavy Křížem krážem městem i přírodou, v 18 hodin v sále DDM, 1. patro
Primátor hl. m. Prahy Tomáš Hudeček a pražské domy dětí a mládeže zvou všechen lid na Letnou, kde v neděli 8. 6. 2014 vypukne velkolepá antická zábava. Přijďte se bavit s řeckými bohy - projít se s nimi antickým tržištěm, zasportovat si na olympijských hrách nebo rozjímat v antickém koloseu. Zažijte odpoledne plné dobré nálady, soutěží a zábavy před pódiem, kde vystoupí nejen spousta zajímavých osobností z hudebního a divadelního světa, ale také mladí talentovaní umělci.
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné. POSLEDNÍ KERAMICKÁ SOBOTA v tomto školním roce!!! Přijďte si vše naglazovat a odnést!
I v tomto roce na vás čeká ukázka toho co jsme se během školního roku v DDMP6 naučili. Najdete nás v Kině Ořechovka, Na Ořechovce 250/30, Praha 6
I v tomto roce na vás čeká ukázka toho co jsme se během školního roku v DDMP6 naučili. Najdete nás v Kině Ořechovka, Na Ořechovce 250/30, Praha 6
Pro malý počet přihlášený je workshop zrušen. Základem každého snímku je, aby byl ostrý a správně světlý. Mnoho lidí se spoléhá na automatické režimy fotoaparátu a jediné tlačítko, které tak používají je spoušť. Pokud se chcete dozvědět o ostatních tlačítkách a režimech, pak je tento kurz určen právě pro vás. Seznámíte se vznikem digitální fotografie a naučíte se jej plně ovládat ve váš prospěch.
Ulice Prahy zaplavily davy střelců. Jejich zbraně nabývají rozmanitých velikostí. Někteří s drobnými kolty obstřelují každé zákoutí, jiní si s většími kalibry vyčíhají na tučnější kořist a někteří vlastní takové kanóny, že jsou jimi schopni skolit kořist na 5 km. A dokonce se najdou tací, kteří namíří svou zbraň i proti sobě. Patříte k nim také a používáte fotoaparát spíše jako pušku? Fotografovaný předmět umístíte doprostřed obrazu a “zastřelíte“ jej. A nebylo by lepší jej umístit kousek stranou a přidat nějaké zajímavé popředí? Pokud se chcete o tomto a dalších pravidlech kompozice dozvědět více, pak je tento kurz určen přesně pro vás.
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 (poslední 2 volná místa) nebo lépe od 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné. Přijďte si naglazovat a odnést svou keramiku z předešlých sobot !!! Předposlední keramika v tomto školním roce!
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO, tentokráte s technikou inkoustů a razítek
Zajímá Vás co je step? Chcete oslavit Mezinárodní den stepu? Přijďte si zastepovat do DDM. Stepařský workshop určený pro děti, nabízí lekci jak pro začátečníky, kteří by si tento netradiční tanec chtěli vyzkoušet, tak zárověň lekci pro pokročilé stepaře.
Městská část Praha 6 Vás zve na zábavné odpoledne pro předškoláky a školáky, kde naleznete i stánek DDMP6. Na této akci také vystoupí žáci našich tanečních a hudebních kroužků.
Pro malý počet přihlášený je workshop zrušen. Víte, co je pilates? Myslíte si, že není pro Vás? Přijďte si vyzkoušet, jestli je pilates tak lehký a nenáročný, jak si možná myslíte!
NOSTALGICKÁ JÍZDA VLAKEM NA LHOTKU, RODINNÝ VÝLET PLNÝ ŘECKÝCH BÁJÍ A POVĚSTÍ. Těšit se můžete na 30 atraktivních stanovišť, skákací hrady, projížďku na koních, pohádku, tanec nebo dobovou módní přehlídku. Tentokrát nejedeme párou, ale historickou motorovou lokomotivou "zamračená" T 478.2065.
Tanec a nebo nic, seber odvahu a přijď! Zveme vás na taneční dílny pro začátečníky a mírně pokročilé zaměřené na hip hop, street dance, break dance, popping a další. Teší se na vás lektoři Petra Michnová a Treys one. Vstup volný
Další vycházka z cyklu "Město a příroda", tentokrát do ZAHRAD PRAŽSKÉHO HRADU s odborným průvodcem
Chcete si vyzkoušet, jak se dříve vyráběly fotografie? Máte doma staré filmy a chcete si z nich vyvolat fotografie, pak je tento kurz určen právě pro Vás.
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO, nyní na programu 3D perleťové vzory
Každoroční slet mladých čarodějů, čarodějnic a uchazečů o vstup do cechu kouzelného, kterýžto proběhne na hřišti dopravním, jež na Vypichu jest. Od 16 do 18 hodin se všelijaké zábavné čarodějnické soutěže konati budou. Čarodějné vzezření všech osob na škodu není a buřt za splněné soutěže jest nejlepší ocenění. Inu neodkládej účast svou a přileť, přijeď hola hou!!!
Turnaj v klubu Šestka.
Turnaj v klubu Šestka.
Namaluj si svůj talíř, glazování připravených talířů, po vypálení si je odnesete domů Tato dílna již OBSAZENA, ale na Velikonoční tvoření od 10,30 stále můžete přijít!
Upleťte si pomlázku, namalujte kraslice nebo vyrobte pěkné jarní a velikonoční dekorace!
Navrhni, namaluj a natoč krátký film během prázdninového dne v DDM
Šipky, stolní fotbal, Wii, kulečník, internet a stolní hry (Osadníci, Carcasssone, Dostihy, atd)…
Turnaj v klubu Šestka.
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné. Příijďte si také doglazovat své výrobky ještě před prázdninami!!!
Přijďte si zahrát zajímavou deskovou hru do klubu. Pravidla Vás naučíme!!!
Dovolte, abychom Vás pozvali na Mistrovství České republiky ve florbale juniorek, na které se probojoval tým, který reprezentuje Dům dětí a mládeže Praha 6.
Březen - do keramické dílny vlezem! Přijďte si tvořit s keramickou hlínou, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin TERMÍN OD 10 HODIN OBSAZEN, HLAŠTE SE na termín od 12 hodin!!!
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO- tentokrát na programu technika metalické fólie
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné.
Seminář seznámí účastníky s možnostmi zpracování digitálního videa, teoretickými a technickými informacemi, seznámí se s dostupnými programy pro střih.
Víte, co je pilates? Myslíte si, že není pro Vás? Přijďte si vyzkoušet, jestli je pilates tak lehký a nenáročný, jak si možná myslíte!
Turnaj pro děti a mládež v DDM. Stolní tenis, stolní fotbal, Mario kart Wii.
Seminář je určen zájemcům, kteří si chtějí prohloubit své znalosti v oblasti pořizování videozáznamu a efektivní práce s videokamerou. Seznámí účastníky s problematikou pořizování záznamu včetně praktické výuky práce s videokamerou.
I v tomto roce se DDMP6 zapojuje do organizace obvodního kola recitační přehlídky Pražské poetické setkání. Veškeré informace a přihlášky naleznete v sekci "Soutěže". Diváci jsou vítaní.
Nevíte, kam s dětmi o jarních prázdninách? Tábory pondělí - pátek 8-16 hodin
Prázdniny v klubu.
Zveme Vás na 11. ročník turistického pochodu Praha - Okoř
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné. TERMÍN OD 12 hodin OBSAZEN!!!
Dílna pro děti - malování na sklo, termíny 10-12 nebo 12-14 hodin v atelieru DDM AKCE ZRUŠENA, DNE 31.1. bude přerušena dodávka vody i tepla. (informace o přerušení dodávka vody i tepla v objektu nám byla oznámena až 29.1.2014)
Dílna pro děti: malování - glazování kachliček, termíny 10-12 nebo 12-14 hodin v keramice DDM AKCE ZRUŠENA, DNE 31.1. bude přerušena dodávka vody i tepla (informace o přerušení dodávka vody i tepla v objektu nám byla oznámena až 29.1.2014)
Prázdniny v klubu ZRUŠENO Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ. Dne 31.1. bude přerušena dodávka vody i tepla v objektu. (informace o přerušení dodávka vody i tepla v objektu nám byla oznámena až 29.1.2014)
Víte, co je pilates? Myslíte si, že není pro Vás? Přijďte si vyzkoušet, jestli je pilates tak lehký a nenáročný, jak si možná myslíte!
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO- tentokrát na programu technika DUHA
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné. jIŽ OBSAZENO! Další bude 8.2.
Další - předvánoční - vycházka z cyklu "Město a příroda", tentokrát si prohlídneme NÁRODNÍ DIVADLO
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO- tentokrát na programu technika „MOKUME GANE“
Srdečně zveme všechny milovníky hudby, rodiče a přátelé DDMP6 na Vánoční koncert , na kterém vystoupí žáci hudebního odboru oddělení muzických umění. Přijďte nás podpořit a na chvilku vydechnout před všudepřítomným svátečním shonem. Místo: Kino Ořechovka, Vstupné: 1,-
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné. (PLNĚ OBSAZENO - oba termíny)
Přijďte si vyrobit svůj vlastní osobitý adventní věnec! Dvouhodinové dílničky. VŠECHNY TERMÍNY OBSAZENY !!! (OD 12, 13, 14 i 15 hodin)
Mikulášský turnaj pro děti a mládež v DDM. Stolní tenis, stolní fotbal, Mario kart Wii.
Keramická sobota v rámci Ďábelské soboty. Přijďte si tvořit s keramickou hlínou (nejen ďáblíky a andílky), OBA TERMÍNY 10-12 i 12-14 hodin jsou OBSAZENY!)
Přijďte si tvořit s keramickou hlínou, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin ( od 10 hodin již OBSAZENO !!! )
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO- téma PRŮSVITNÉ KYTIČKY
Další vycházka z cyklu "Město a příroda", tentokrát do NÁRODNÍHO ZEMĚDĚLSKÉHO MUZEA
Nedělní workshop nejen pro začínající fotografy. Výuka bez složité teorie na názorných příkladech s praktickými cvičeními. Informace a přihlášky v DDM.
Šachový turnaj pro děti, mládež a dospělé.
Večerní orientační závod ve Hvězdě pro příchozí dvojice podle mapy s baterkou. TZV. scorelauf - kdo najde během 1 hodiny více kontrol Kategorie: 1)16-12 let 2)13-18 let 3)smíšená –jeden z dvojice do 10 let a druhý starší 15 let (horní věková hranice není omezená) Odměny a diplomy vítězům, teplý dobrý čaj všem !
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné.
Namalujte si svůj hrnek aneb TAKOVÝ JE JEN JEDEN. Malování předem vytočených keramických hrnků. * OBSAZENO!!!*
Navrhni, namaluj a natoč krátký film během prázdninového dne v DDM
Prázdniny v klubu.
Źáci lekcí zpěvu absolvují koncert kvalitní jazzovo-popové skupiny SKETY. Všechny dotazy ohledně organizace směrujte na Lucii Radeckou. 235 323 333 nebo lucia.radecka@ddmp6.cz [OBSAZENO!]
Návštěva výstavy Lidice 2013- 41.mezinárodní dětské výtvarné výstavy na téma Tradice a dědictví lidu mojí země
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné.OBSAZENO od 10-12h!
Přijďte si vyrobit šperky z polymerové hmoty FIMO
„Potáborové vzpomínaní “ LT Zbyslav 2013 spojené s promítáním.
Zveme vás na Den otevřených dveří, kde na vás budou čekat lektoři a vybrané lekce úplně ZDARMA. Program lekcí naleznete v příloze. V tento den se můžete informovat o kroužcích a event. se do volných i zapsat.
Nevadí, zapsat se můžete ještě do volných kroužků během týdne od pondělka 16.9.2013 do čtvrtka 19.9.2013 mezi 15:00 a 18:00 hodinou a v pátek 20.9.2013 od 14:00 do 16:30 hodin v DDM.
Zápis do našich zájmových útvarů
Zápis do našich zájmových útvarů
Bohatý program pro celou rodinu, ukázky činností policie, hasičů a záchranářů, BESIP Team, soutěž o zajímavé ceny a mnoho dalšího.
Divadélko Romaneto a jejich Vodnická pohádka.
BESIP Team je unikatní promo akcí Ministerstva dopravy – BESIP. V rámci putování po České republice umožňuje BESIP Team všem účastníkům silničního provozu vyzkoušet simulátor nárazu a zažít tak čelní náraz motorového vozidla do pevné překážky při rychlosti 30 km/h.
PŘEKVAPENÍ: podívejte se, jaký krasavec dorazí na Vypich mezi 16:00-17:00 hodinou. Pokud nebude žádný problém na LP tak přijede vozidlo Panther.
Zápis do našich zájmových útvarů
Na Karlově náměstí na dva dny vyroste šapitó doplněné relaxační a komerční zónou, kde budou probíhat dílny, prezentace, hudební a divadelní vystoupení. Cílem akce je usnadnit rodičům a dětem výběr kroužků pro školní rok 2013/2014.
DDMP6 se opět zapojuje do projektu Městské části Praha 6. "Zajímá vás, jakým způsobem můžete vy nebo vaše děti trávit volný čas v Praze 6? Není zábavnějšího a komplexnějšího způsobu, než využít MĚSÍCE ZDRAVÉ ŠESTKY. Během celého září si můžete projít přes 40 organizací a na vlastní kůži si tak vyzkoušet některé z více jak 300 aktivit, které tyto organizace nabízejí." www.zdravasestka.cz Celý program je zdarma!
Prázdniny v klubu.
Prázdniny v klubu.
Prázdniny v klubu.
Prázdniny v klubu.

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
V neděli 3.října a v sobotu 23. října bude dopravní hřiště uzavřeno. V neděli 24. října bude otevřeno až od 14 hodin. Připomínáme, že všechny středy je dopravní hřiště uzavřeno.
zobrazit archiv