Podívejte se na akce, které vás teprve čekají.

Informace, jak postupovat při vyřízení příspěvku Aktivního města, najdete uvnitř článku.
Projekt "Sportuj po škole za školou" - sportovní aktivity zdarma pro děti a mládež
Zveme vás na vlastivědnou vycházku po zaniklých libockých hospůdkách a restauracích, aneb skoč si na limču.
Filmové léto je tady. Animovaný rodinný film. V bájné krajině starých Keltů žije na osamělém majáku otec s dcerou a synem. Život celé rodiny se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy se ukáže, že malá dcerka je poslední z tuleních víl.
Akce pro děti, mládež a širokou veřejnost. Odpoledne plné zábavy.
Projekt "Sportuj po škole za školou" - sportovní aktivity zdarma pro děti a mládež
Zápis do kroužků od 1.7. 2021. Pokud upřednostňujete zápis osobně, nikoli on-line, využijte službu v hlavní budově DDM (ul. U Boroviček) v pracovní dny, 15-18 hodin.
Filmové léto je tady. Kým ve skutečnosti byla dívka, která stojí za slavným jménem Amy Winehouse?
Projekt ?Sportuj po škole za školou" - sporotvní aktivity zdarma pro děti a mládež
Filmové léto je tady. Film představujeme osud jednoho z nejslavnějších českých malířů jako cestu za nalezením umělecké identity a touhu jedince dát svému životu smysl.
Projekt ?Sportuj po škole za školou" - sporotvní aktivity zdarma pro děti a mládež
Zveme všechny, kdo mají u nás nedokončené výrobky z keramiky, přijďte si je naglazovat, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online ! Ve skupině je z bezpečnostních důvodů max.počet 9 účastníků.
Filmové léto je tady. Paní Zahrádková (Tereza Voříšková) s manželem (Vojta Kotek) idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi (Jiří Černý, Maria Sawa) se s nadšením připojují. Paní Roubíčková (Klára Melíšková) pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová (Dagmar Havlová) všechno iniciativně komentuje. .....
OTEVÍRÁME! Letní prostor pro Vaše sportovní a kulturní aktivity. Místo plné sportů, filmů, divadel, workshopů, dobrého jídla a pití.
První letní představení v tomto roce je tady. Těšit se můžete na úspěšnou pohádku Princezna zakletá v čase. Pozor, promítání bude probíhat každý týden - sledujte proto www.nekonecnavypich.cz nebo na www.facebook.com/nekonecnavypich
Naučná stezka starou Prahou
Vydejte se s námi na kouzelnou stezku, kterou nabízíme jako alternativu k pálení čarodějnic. Vžijte se do role čarodějnice Glórie, která putuje na svůj sabat nebo lovce čarodějnic Viktora, který se snaží Glórii cestu překazit.
Konečně je venku trochu sluníčka, tak pojď se s námi projít bájnou stezku Divokou Šárkou. Cestu přírodou tě bude provázet příběh o Šárce a rytíři Borovičkovi. Určitě znáš pověst o Dívčí válce, kde Šárka sehrála významnou roli. Zaslechl si ale o jejím vztahu s bájným rytířem? Vem kamaráda, nebo rodiče a vyraz po zprávách na stanovištích až k samotnému cíli příběhu, kde vyplníš závěrečnou tajenku. Její výsledek odešli na mail: David.kaminek@ddmp6.cz
Poslechněte si námi namluvenou méně známou pohádku od Jana Wericha a zkuste k ní vytvořit ilustraci
Velikonoce jsou za dveřmi a tak pro vás máme připraven workshop, kde si vytvoříte krásná vajíčka z ovčího rouna, která vám budou dělat radost ještě mnoho dalších velikonočních svátků.
Máme pro vás další dobrodružnou pátrací stezku v Oboře Hvězda!
Zveme vás na vlastivědnou vycházku po Bílé Hoře
Máte doma zbytky vln? Přinášíme návody na domácí tvoření z vlny, ptáčka, mandalu a králíčka
Vyběhni s námi a uteč všem příšerám!
Soutěž o ceny ve čtyřech různých disciplínách programování pro menší i větší programátory. Eaton virtuální závod autonomních aut, Programování webu, Arduino či Micro:bit a cloudové systémy. Můžeš se zúčastnit jedné nebo více disciplín a vyzkoušet si úlohy ze skutečného života, které budou vymýšlet odborníci z firem a podnikatelé.
Výtvarné tvoření na doma s velikonoční tématikou - formou připravených balíčků s materiálem a zpracovaných návodů. VOLNÉ 2 poslední balíčky.
Slyšeli jste již o 3D tisku nebo jste ho dokonce viděli? A chtěli byste si zkusit vymodelovat něco pro 3D tiskárnu a nechat si to vytisknout? Nyní máte skvělou příležitost, náš on-line kroužek modelování nabírá nové členy. Je to jednoduché - náš lektor vám předvede, co a jak a pak už jen tvoříte ve 3D programu své návrhy, které si pak u nás v DDM vyzvednete vytištěné. Ideální příležitost vyzkoušet si po dobu lockdownu něco nového. Vhodné i pro rodiče s dětmi nebo jen rodiče.
Doba, kdy se toho nedá moc dělat venku se dá strávit i seberozvojem v oblastech, na které jsme přes své hlavní koníčky třeba neměli čas. Nabízíme individuální vzdělávání a konzultace s našimi lektory IT a techniky. Seberozvoj, řešení problémů, inspirace. Témata: programování, webdesign, operační systém Windows, správa sítí, 3D grafika, 3D tisk, laserování, elektronika, Arduino.
Šachový oddíl DDM nabírá nové členy. I v této době se scházíme a trénujeme. On-line. Můžeš se přihlásit i jen tak, na zkoušku, na volné hraní. Nemáš si teď s kým zahrát tuto krásnou královskou hru? Potom čekáme právě na Tebe.
Orientační běh (nebo procházka podle mapy) se dá zkusit i za přísných hygienických opatření. Těšíme se na vás! Podrobnosti najdete uvnitř článku.
Přesto, že se nemůžeme setkat osobně, neleníme a máme pro vás připravená setkání všeho druhu a zaměření.
Webinář pro všechny (ne)tanečníky ve věku 10 - 99 let. Povede nás zkušená lektorka baletu Pavla Harangová. Nalaďte se a těšte se, stejně jako my!
Ztvárněte některý ze slavných obrazů, fantazii se meze nekladou! Ještě se můžete přidat! Výsledky práce dětí i pracovníků DDM jsou ke shléhnutí na Facebooku DDM Praha 6
Vydejte se na dobrodružnou procházku oborou Hvězda a vyluštěte hádanky a rébusy pro získání odměny.
Stále jsme tady a učíme on-line všechny věkové kategorie. Přihlásit se můžete během celého školního roku. Nový rok si žádá nové zkušenosti!
A je to tady, Vánoční dílny už pro Vás máme připravené a moc se na Vás těšíme.
Zveme Vás na GLAZOVACÍ sobotu. Akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 9.00-10.00 hod., 10.00-11.00 hod. nebo 11.00-12,00 hod. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online. Tentokrát nebudeme modelovat, pouze glazovat vaše výrobky z dřívějších sobot.
Zveme Vás na GLAZOVACÍ sobotu. Akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 9.00-10.00 hod., 10.00-11.00 hod. nebo 11.00-12,00 hod. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online. Tentokrát nebudeme modelovat, pouze glazovat vaše výrobky z dřívějších sobot.
Zveme Vás na GLAZOVACÍ sobotu. Akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 9.00-10.00 hod., 10.00-11.00 hod. nebo 11.00-12,00 hod. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online. Tentokrát nebudeme modelovat, pouze glazovat vaše výrobky z dřívějších sobot.
Kluziště otevřeno denně od 9:00 do 21:00 od 5. 12. 2020 do 28. 2. 2021, přičemž v dopoledních hodinách může být kluziště rezervováno pro školy a školky. Další informace uvnitř článku.
Vážení rodiče, členové našich kroužků, na základě usnesení vlády České republiky z 12. října 2020 č. 1022, o přijetí krizového opatření, s účinností od 14. října 2020 od 0:00 hod. do 1. listopadu 2020 do 23:59 hod., se u středisek volného času (domy dětí a mládeže a stanice zájmových činností) zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání.
Umělecký workshop - akvarel- pro velký zájem opakujeme! Umělecky strávené páteční odpoledne, s kvalifikovaným lektorem Ondřejem Holým. Pro starší děti cca od 10 let, mládež i dospělé. NOVÝ TERMÍN - PÁTEK!!! Přijďte si vyzkoušet, v tomto termínu chceme otevřít i pravidelný kroužek Atelier výtvarné tvorby
Z důvodu nařízení Hygienické stanice hlavního města Prahy č. 15/2020 jsme nuceni od 5.10.2020 do 18.10.2020 přerušit veškerou činnost. Nařízení zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Pokud nedojde ke změně nařízení, bude činnost zahájena od pondělí 19.října.
Na základě usnesení vlády České republiky z 12. října 2020 č. 1022, o přijetí krizového opatření, je areál DDM Na Vypichu uzavřen. Děkujeme za pochopení
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online ! Ve skupině je z bezpečnostních důvodů max.počet 10 účastníků.
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online !
Další z otevřených dnů v našem DDM je pro Vás přichystaný. Tentokrát si posvítíme na zvířátka v Zookoutku, na Pokémony v Pokémon herně, vlastním vytvořeným ohněm si můžeš posvítit při bushcraftových ukázkách nebo si posvítíš na výrobu šperků z Fimo hmoty....
Umělecký workshop - akvarel- pro velký zájem opakujeme! Umělecky strávené sobotní dopoledne, s kvalifikovaným lektorem Ondřejem Holým. Pro starší děti cca od 10 let, mládež i dospělé.
První turnaj se koná již 3.10.
Umělecký workshop - akvarel- pro velký zájem opakujeme! Umělecky strávené páteční odpoledne, s kvalifikovaným lektorem Ondřejem Holým. Pro starší děti cca od 10 let, mládež i dospělé. NOVÝ TERMÍN - PÁTEK!!! Přijďte si vyzkoušet, v tomto termínu chceme otevřít i pravidelný kroužek Atelier výtvarné tvorby
Vážení rodiče a účastníci našich aktivit od pondělí 21. 9. se rozjíždí většina našich kroužků. Rádi bychom Vás upozornili, že vstup do budov DDM Prahy 6 je umožněn pouze se zakrytými ústy a nosem. Rodiče (doprovod) mohou do budov doprovodit pouze děti mladší osmi let a poté musí opustit prostory DDM, je zakázáno na děti čekat v budově.
Zveme Vás na výstavu prací dětí a mládeže s tématem Bílá Hora 1620 - 2020, která se bude konat ve výloze Městské knihovny v Břevnově. Na akci finančně přispěla MČ Praha 6
informace na krouzkydedina@ddmp6.cz
Zápis do kroužků 2020/20
Program pro celou rodinu, prezentace činnosti jednotlivých pražských domů dětí a mládeže, pódiová vystoupení, .
Zápis do kroužků 2020/20
Přemýšlíš o svém budoucím povolání nebo zaměstnání? Přijď si o tom popovídat! Je jedno, jestli chodíš teprve do páté třídy, nebo už do osmé či deváté, jsi středoškolák nebo dokonce jste už rodič. Možnost máte i v průběhu prázdnin!

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
V neděli 3.října a v sobotu 23. října bude dopravní hřiště uzavřeno. V neděli 24. října bude otevřeno až od 14 hodin. Připomínáme, že všechny středy je dopravní hřiště uzavřeno.
zobrazit archiv