LT Svor

Termín: od 2.8. do 13.8. 2017

LT Svor

Ahoj děti a rodičové,

po delší pauze nastal čas na oživení našeho oblíbeného FAJN TÁBORA. Z některých z nás se stali rodičové, jiní jsou v očekávání a z dětí, hlavně z těch starších, jsou vedoucí a praktikanti.

Tak nějak se to všechno pěkně sešlo, slovo dalo slovo a bylo rozhodnuto. Letos uděláme tábor a rovnou v novém kabátku... tedy hlavně na novém místě v Lužických horách. Rekreační středisko Svor provozuje stejný majitel, který se o nás několik let staral v Hrachově. Naše nejlepší zkušenost nám velela, abychom se ho drželi a on nás s radostí pozval právě do Svoru.

Rozhodli jsme se dát dohromady 45 dětí ve věku od 6 do 15 let a ukázat jim, jak může vypadat taková "Cesta kolem světa". Nemáme na to sice 80 dní, ale i těch 12 bude dostatečně zajímavých a hlavně zábavných!

Kromě celotáborové hry a přidružených etapovek budeme sportovat, hrát nejrůznější hry, vytvářet nějaké to výtvarno, kulturně se vzdělávat a při tom se pobavit, občas si zazpíváme u ohně, a nebo vyrazíme na celodeňák. Očekávat můžete i VIP hosty a překvápka nejrůznějšího ražení... prostě FAJN TÁBOR.

Strašně se těšíme na novou partu malých i velkých dětí, se kterýma si léto užijeme na 100%!

Hlavní vedoucí Martin Barták

Poznámka:

web tábora http://fajntabor.blogspot.cz/

Věk: 6 až 15 let

Max. počet účastníků: 35
Počet volných míst: 5

Typ tábora: klasický

Oblast: Lužické hory
Stát: ČR

Cena: 4100 Kč
Cena zahrnuje: 4.100,- pro děti s trvalým bydlištěm v Praze
4.700,- mimopražské děti

Kontaktní osoba: Martin Vejvoda
Telefon: 235323333

Aktuality

Do všech zájmových útvarů, které nejsou zatím plně obsazeny, je možné se přihlásit během celého školního roku.
zobrazit archiv

Dnes probíhá