Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2017/2018
Programování

Březen 2018



Sportovní soutěže PP6

1. pololetí 2017/2018
Aerobik
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st.děti ,ml. a st. žactvo 19.9.2017 7.45 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci, žákyně, st. žáci, žákyně 25.9.2017 - 26.9.2017 8.00 - 13.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, starší žákyně, mladší žáci 18.10.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G. Masaryka- Ruzyně

Rozdělení do skupin 18.10.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka - Ruzyně

starší žáci 7.11.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka- Ruzyně

Rozdělení do skupin 7.11.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka- Ruzyně

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Florbal - děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 3.11.2017 - 15.11.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 3.11.2017 - 15.11.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci 22.11.2017 8.45 - 13.00 nafukovací hala Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Mikulášská laťka
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 1.12.2017 8.00 - 11.00 nafukovací hala Strahov

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 10.10.2017 - 16.10.2017 8.15 - 13.00 SK Aritma Praha- fotbal

Rozdělení do skupin 10.10.2017 - 16.10.2017 8.15 - 13.00 SK Artitma Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. děti 24.11.2017 8.45 - 13.00 nafukovací hala Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci, žákyně, st. žáci, žákyně 4.10.2017 8.40 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.žákyně, žáci, st. žákyně, žáci 3.10.2017 10.00 - 13.00 Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, žáci, starší žákyně, starší žáci 24.10.2017 - 25.10.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Aktuality

Výsledky najdete na uvedeném odkazu po rozkliknutí  článku.Děkujeme všem za účast a vytvoření báječné atmosféry!
Do všech zájmových útvarů, které nejsou zatím plně obsazeny, je možné se přihlásit během celého školního roku.
zobrazit archiv

Dnes probíhá