Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2016/2017
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 10.4.2017 ZŠ Bílá

C 20.4.2017 ZŠ Bílá




2. pololetí 2016/2017
Fyzikální olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 23.3.2017 ZŠ Červený vrch

F 23.3.2017 ZŠ Červený vrch




2. pololetí 2016/2017
Chemická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 4.3.2017 - 8.3.2017 ZŠ Hanspaulka
Termín bude upřesněn.



2. pololetí 2016/2017
Olympiáda v anglickém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.A 24.2.2017 ZŠ Emy Destinnové

I.B 24.2.2017 ZŠ Emy Destinnové

II.A 24.2.2017 ZŠ Emy Destinnové

II.B 24.2.2017 ZŠ Emy Destinnové

III.A 24.2.2017 ZŠ Emy Destinnové




2. pololetí 2016/2017
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 1.2.2017 14.00 ZŠ Petřiny Jih

II. 1.2.2017 14.00 ZŠ Petřiny Jih




2. pololetí 2016/2017
Olympiáda v německém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 15.2.2017 8.30 Gymnázium Arabská

II.B 16.2.2017 ZŠ Pod Marjánkou

I.A 16.2.2017 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

I.B 16.2.2017 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.A 16.2.2017 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

Termíny budou upřesněny.




2. pololetí 2016/2017
Olympiáda v německém jazyce KRAJSKÉ KOLO
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A 7.3.2017 8.30 Gymnázium Nad Alejí

II.B 7.3.2017 8.30 Gymnázium Nad Alejí

II.C 7.3.2017 8.30 Gymnázium Nad Alejí

III.A 9.3.2017 8.15 Gymnázium Arabská

III.B 9.3.2017 10.00 Gymnázium Arabská




2. pololetí 2016/2017
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ZŠ a ZUŠ 1.+3. kategorie 20.3.2017 - 20.3.2017 8.15 - 14.30 DDM Praha 6, U Boroviček 5

ZŠ a ZUŠ 2.+4. kategorie 21.3.2017 - 21.3.2017 8.15 - 14.30 DDM Praha 6, U Boroviček 5




2. pololetí 2016/2017
Programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programovací jazyky žáci 8.3.2017 - 8.3.2017 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6

určená prožáky ZŠ a žáky odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

Programovací jazyky mládež 8.3.2017 - 8.3.2017 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6

určená prožáky SŠ do 19 let včetně

Programování mikrořadičů – Arduino 8.3.2017 - 8.3.2017 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6
určená pro žáky ZŠ a SŠ do 19 let včetně
Aplikační Software - tvorba webu- 8.3.2017 - 8.3.2017 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6

určená prožáky SŠ do 19 let včetně

Aplikační Software - kancelářské programy, cloud aplikace, ... 8.3.2017 - 8.3.2017 8.30 - 13.00 Fakulta elektrotechnická, Technická 2, Praha 6
kancelářské programy, cloud aplikace, on-line formuláře a webové prezentace

- určená pro žáky ZŠ a žáky odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

Přihláška Programování 2016/2017
Přihlášky: e-mailem (mv@ddmp6.cz) nebo písemně do DDM P6 nejpozději do 3.března 2017.

8. března 2017




2. pololetí 2016/2017
Pythagoriáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
5 17.5.2017 14.15 ZŠ Pod Marjánkou

6 17.5.2017 14.15 ZŠ Pod Marjánkou

7 17.5.2017 14.15 ZŠ Pod Marjánkou

8 17.5.2017 14.15 ZŠ Pod Marjánkou




2. pololetí 2016/2017
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 21.2.2017 Gymnázium Jana Keplera

B 21.2.2017 Gymnázium Jana Keplera

C 21.2.2017 Gymnázium Jana Keplera

D 21.2.2017 Gymnázium Jana Keplera




1. pololetí 2016/2017
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1 16.1.2017 14.00 ZŠ Petřiny Jih
Termín bude upřesněn.



1. pololetí 2016/2017
Matematická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Z5 24.1.2017 ZŠ Červený vrch

Z9 24.1.2017 ZŠ Červený vrch

Z6 15.3.2017 ZŠ Červený vrch

Z7 15.3.2017 ZŠ Červený vrch

Z8 15.3.2017 ZŠ Červený vrch



Sportovní soutěže PP6

2. pololetí 2016/2017
Atletický trojboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 16.5.2017 8.00 - 14.00 Hřiiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Basketbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 24.2.2017 - 28.2.2017 8.00 - 12.30 Hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Beachvolejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 2.6.2017 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU- Suchdol

mladší žákyně, starší žákyně 6.6.2017 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU- Suchdol

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Dopravní cyklistická soutěž
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti, ml. žactvo, st. žactvo 18.5.2017 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Přihláška 18.5.2017 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 15.2.2017 - 22.2.2017 8.00 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

Rozdělení do skupin 15.2.2017 - 22.2.2017 8.00 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci 8.-9. třída 17.1.2017 8.45 - 13.00 Hala Dukla Praha Na Julisce

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
In- line brusle
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žactvo, st. žactvo 30.5.2017 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Minifotbal McDonald´s Cup
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 25.4.2017 - 27.4.2017 8.00 - 13.30 Hřiště SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin 25.4.2017 - 27.4.2017 8.00 - 13.30 Hřiště SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Nebušický přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 11.4.2017 9.00 - 12.30 Areál zdraví - Nebušice

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 10.4.2017 8.15 - 14.00 hřiště DDM P-6, Na Vypichu

starší žáci 12.4.2017 8.15 - 14.00 hřiště DDM P-6, Na Vypichu

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
POHÁR ROZHLASU
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, mladší žákyně 2.5.2017 8.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Dědina

starší žáci, starší žákyně 4.5.2017 8.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 7. třída 16.1.2017 - 20.1.2017 8.15 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

žákyně 6. třída 16.1.2017 - 20.1.2017 8.15 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 6.4.2017 8.15 - 12.00 ZŠ Dědina

ml. žactvo 6.4.2017 8.15 - 12.00 ZŠ Dědina

st. žactvo 6.4.2017 8.15 - 12.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 18.4.2017 7.45 - 14.00 Hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Šachy I.stupeň
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. děti 1.-5. třída 25.1.2017 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Šachy II.stupeň
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.a st. žactvo 6.-9. třída 11.1.2017 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 30.1.2017 - 2.2.2017 8.30 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Volejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 21.3.2017 - 23.3.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo 22.3.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2016/2017
Vybíjená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
4.-5. třída A) otevřená, B) dívky 8.3.2017 - 15.3.2017 8.00 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Rozdělení do skupin 8.3.2017 - 15.3.2017 8.00 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo - 1.-9. třída 23.9.2016 8.00 - 14.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo, starší žactvo 26.9.2016 - 27.9.2016 8.00 - 13.30 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin - starší žáci 4.11.2016 - 9.11.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 4.11.2016 - 28.11.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu, ZŠ T.G.Masaryka

Rozdělení do skupin- ml. žáci a žákyně, st. žákyně 14.11.2016 - 28.11.2016 8.00 - 13.00 ZŠ T.G.Masaryka

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Florbal děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 17.10.2016 - 21.10.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 17.10.2016 - 21.10.2016 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 6.12.2016 8.45 - 13.00 HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Mikulášská laťka
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 5.12.2016 8.00 - 10.00 nafukovací hala USK Praha, Strahov

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 10.10.2016 - 14.10.2016 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha - Fotbal

madší žáci, starší žáci 10.10.2016 - 14.10.2016 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti 3.-5. třída 7.12.2016 8.45 - 13.00 HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 4.10.2016 8.40 - 13.00 bazén ČZU Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 5.10.2016 10.00 - 12.00 Lesopark u koupaliště Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2016/2017
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci,žákyně,starší žáci,žákyně 24.10.2016 - 25.10.2016 8.30 - 12.30 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Ostatní

2. pololetí 2016/2017
Hrnkománie 2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. , II., III., IV., V. 17.2.2017 - 28.4.2017 DDM Praha 6

Soutěž o nejkrásnější keramický hrneček




2. pololetí 2016/2017
Pražský filmový kufr 2017
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti a mládež do 20let 1.2.2017 - 17.9.2017 Praha
Informace na webu soutěže www.prazskyfimovykufr.cz

Informace na webu soutěže www.prazskyfimovykufr.cz




2. pololetí 2016/2017
Talenty v Domečku VII.
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A, B, C, D 22.4.2017 10.00 - 18.00 DDMP6, U Boroviček 650/5

Již 7. ročník pěvecké soutěže pro nadšené amatérské zpěváky. Propozice v příloze.


Z důvodu překvapivě nízké účastí jsme soutěž na místě změnili na nesoutěžní pěveckou přehlídku - symbolické ceny byly předány všem.




1. pololetí 2016/2017
Hrnkománie 2016
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 4-6, II 7-10, III.11-14, IV.15-18, V. dospělí 10.5.2016 DDM Praha 6, U Boroviček 650/5
Kontakt: Bc. G. Lasíková. gabriela.lasikova@ddmp6.cz

Soutěž o nejhezčí keramický hrneček, obnovená soutěž k 60. výročí DDM Praha 6. Propozice v příloze.



Aktuality

Pro kroužky začínající v září 2017 :CHOVATELSTVÍ, TERARISTIKA, ŽONGLOVÁNÍ, PARKOUR, BALET PRO DOSPĚLÉ, SPORTOVNí HRY, NETRADIČNÍ SPORTY, ....
27. a 28. května a 4. června je hřiště z důvodu pronájmu uzavřeno. 
Natoč film o sobě, o svém světě, o svém vzteku, o nudě, ukažte nám, co vás baví, co váš štve, co vás zajímá. Představte nám svůj svět!
zobrazit vše

Dnes probíhá