Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2017/2018
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 12.4.2018 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Červený vrch

C 23.4.2018 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Červený vrch




2. pololetí 2017/2018
Fyzikální olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 4.4.2018 8.00 - 12.00 ZŠ a MŠ Červený vrch

F 4.4.2018 8.00 - 13.00




2. pololetí 2017/2018
Olympiáda v anglickém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.A, II.A, I.B, II.B 23.2.2018 - 23.2.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Emy Destinnové




2. pololetí 2017/2018
Olympiáda v anglickém jazyce - SŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 27.2.2018 - 27.2.2018 13.00 - 16.30 Gymnázium Evropská




2. pololetí 2017/2018
Olympiáda v německém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.A, II.A, I.B, II.B 6.2.2018 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

III.A 7.2.2018 8.00 Gymnázium Arabská




2. pololetí 2017/2018
Olympiáda v německém jazyce - krajské kolo II.kategorie
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A, II.B, II.C 7.3.2018 - 7.3.2018 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí




2. pololetí 2017/2018
Olympiáda v německém jazyce - krajské kolo III.kategorie
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 28.2.2018 - 28.2.2018 8.15 - 12.00 Gymnázium Arabská

III.B 28.2.2018 - 28.2.2018 10.00 - 14.00 Gymnázium Arabská




2. pololetí 2017/2018
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ZŠ a ZUŠ 1.+3. kategorie 19.3.2018 - 19.3.2018 8.15 - 13.30 DDM Praha 6, U Boroviček 5
Přihláška do soutěže je v kolonce Výsledky.
ZŠ a ZUŠ 2.+4. kategorie 20.3.2018 - 20.3.2018 8.15 - 13.30 DDM Praha 6, U Boroviček 5
Přihláška do soutěže je v kolonce Výsledky.



2. pololetí 2017/2018
Programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programovací jazyky žáci 7.3.2018 - 7.3.2018 8.30 - 13.00 Počítačová učebna FEL ČVUT

Programovací jazyky mládež 7.3.2018 - 7.3.2018 8.30 - 13.00 Počítačová učebna FEL ČVUT

Programování mikrořadičů – Arduino 7.3.2018 - 7.3.2018 8.30 - 13.00 Počítačová učebna FEL ČVUT

Aplikační Software - tvorba webu 7.3.2018 - 7.3.2018 8.30 - 13.00 Počítačová učebna FEL ČVUT

Aplikační Software pro ZŠ 7.3.2018 - 7.3.2018 8.30 - 13.00 Počítačová učebna FEL ČVUT

Přihláška 7.3.2018 - 7.3.2018 8.30 - 13.00 Počítačová učebna FEL ČVUT

Slavnostní předání věcných cen (oceněn bude každý účastník soutěže) proběhne v prostorách FEL ČVUT v Dejvicích,v pátek 6.4.2018 v 9:00 hodin.

Termín: středa 7.3.2018, prezence 8:30-8:50 v místě konání soutěže, zahájení soutěže v 9:00hodin.

Místo konání: Počítačová učebna FEL ČVUT.(Fakulta elektrotechnická, Technická 2, 166 27 Praha 6 – Dejvice, www.fel.cvut.cz,  místnost 404; přístup bude označen směrovkami)




2. pololetí 2017/2018
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 20.2.2018 14.00 Gymnázium Jana Keplera

B 20.2.2018 14.00 Gymnázium Jana Keplera

C 20.2.2018 14.00 Gymnázium Jana Keplera

D 20.2.2018 14.00 Gymnázium Jana Keplera




1. pololetí 2017/2018
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I 17.1.2018 13.40 - 16.00 ZŠ Petřiny Jih




1. pololetí 2017/2018
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 29.1.2017 14.00 ZŠ Petřiny Jih

II. 29.1.2018 14.00 ZŠ Petřiny Jih



Sportovní soutěže PP6

2. pololetí 2017/2018
Přespolní běh Nebušice
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žáci a žákyně 1. a 2. stupeň ZŠ 12.4.2018 9.00 - 13.00 Areál zdraví - Nebušice, Šárka

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Basketbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žákyně, starší žáci 27.2.2018 - 2.3.2018 8.00 - 13.00 Hala ZŠ Petřiny- jih

Rozdělení do skupin - st. žákyně, st. žáci 27.2.2018 - 2.3.2018 8.00 - 13.00 Hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
st. děti a ml. žactvo, st. žactvo 17.5.2018 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM P- 6, Na Vypichu

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žáci 7.2.2018 - 26.2.2018 8.00 - 13.00 TJ Ruzyně hala Scandinavia

Rozdělení do skupin 7.2.2018 - 26.2.2018 8.00 - 13.00 TJ Ruzyně hala Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci 11.1.2018 8.50 - 13.00 nafukovací hala Dukla Praha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Minifotbal- McDonald´s Cup
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti I. stupeň ZŠ 23.4.2018 - 25.4.2018 8.00 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozd. - skupiny 23.4.2018 - 25.4.2018 8.00 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci 10.4.2018 8.15 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu

mladší žáci 19.4.2018 8.15 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.mladší žáci, mladší žákyně 3.5.2018 7.30 - 13.00 Stadion mládeže, Na Kotlářce 1, Praha 6

IV. starší žáci, starší žákyně 4.5.2018 7.30 - 13.00 Stadion mládeže, Na Kotlářce 1, Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.třída 15.1.2018 - 22.1.2018 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

žákyně 7. třída 19.1.2018 - 22.1.2018 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti, ml. žactvo, st. žactvo 6.4.2018 8.15 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo II. stupně ZŠ 17.4.2018 - 20.4.2018 8.00 - 14.00 Hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Šachy I. stupeň
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší děti 10.1.2018 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Šachy II. stupeň
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 17.1.2018 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší děti a žactvo 6.2.2018 - 9.2.2018 8.30 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Volejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci, starší žákyně 20.3.2018 - 22.3.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo 23.3.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2017/2018
Vybíjená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 6.3.2018 - 12.3.2018 8.00 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Rozdělení do skupin 6.3.2018 - 12.3.2018 8.00 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Aerobik
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st.děti ,ml. a st. žactvo 19.9.2017 7.45 - 13.00 hala ZŠ Petřiny- jih

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci, žákyně, st. žáci, žákyně 25.9.2017 - 26.9.2017 8.00 - 13.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, starší žákyně, mladší žáci 18.10.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G. Masaryka- Ruzyně

Rozdělení do skupin 18.10.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka - Ruzyně

starší žáci 7.11.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka- Ruzyně

Rozdělení do skupin 7.11.2017 - 10.11.2017 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka- Ruzyně

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Florbal - děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 3.11.2017 - 15.11.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 3.11.2017 - 15.11.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci 22.11.2017 8.45 - 13.00 nafukovací hala Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Mikulášská laťka
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 1.12.2017 8.00 - 11.00 nafukovací hala Strahov

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 10.10.2017 - 16.10.2017 8.15 - 13.00 SK Aritma Praha- fotbal

Rozdělení do skupin 10.10.2017 - 16.10.2017 8.15 - 13.00 SK Artitma Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. děti 24.11.2017 8.45 - 13.00 nafukovací hala Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. žáci, žákyně, st. žáci, žákyně 4.10.2017 8.40 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml.žákyně, žáci, st. žákyně, žáci 3.10.2017 10.00 - 13.00 Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2017/2018
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, žáci, starší žákyně, starší žáci 24.10.2017 - 25.10.2017 8.00 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Ostatní

2. pololetí 2017/2018
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. - roky narození 2008, 2007, 2006 17.5.2018 - 17.5.2018 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště Vypich
II. - roky narození 2005, 2004, 2003, 2002 17.5.2018 - 17.5.2018 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště Vypich

Vyhlašovateli této soutěže jsou Ministerstvo dopravy – BESIP, MŠMT, Policejní prezidium PČR, ČČK, Ústřední automotoklub ČR, Autoklub České republiky a další orgány a organizace



Aktuality

O víkendu 21. a 22. 4. je dopravní hřiště pro veřejnost uzavřeno. Zavřeno pro veřejnost bude také ve středu 25. 4. 2018
Do všech zájmových útvarů, které nejsou zatím plně obsazeny, je možné se přihlásit během celého školního roku.
V rámci Místního akčního plánu Prahy 17, který rozvíjí spolupráci mezi zřizovateli, mateřskými školami, základními školami a organizátory volnočasových aktivit, vznikl první společný celoroční projekt s názvem „Sportujeme i zdravě jíme“. Sport a zdravý životní styl jsou aktuální a celospolečenská témata a jsou tedy důležitou součástí našeho života.V rámci tohoto projektu a ve spolupráci s KC Průhon probíhá v dubnu k této tématice sportovní anketa. Připravili jsme s pracovními skupinami anketu ke zjištění aktuálních informací o aktivním sportovním vyžití vás, obyvatel Řep. Co je stejně důležité, je ale i způsob jakým získáváte informace o provozování těchto aktivit a vašich přání ohledně jejich sestavy do budoucnosti. S výsledkem vás v Řepské 17 seznámíme.Pomozte nám a vyplňte svůj anketní lístek od 1.4 do 30. 4. 2018 online zde nebo fyzicky v časopise a vhoďte do boxu na Úřadě MČ Praha 17, ve školách, CSZS, DDM nebo v knihovně KC Průhon.
zobrazit archiv