DEN DĚTÍ na Letné

Datum: neděle 8.6. 2014
Čas: od 10.00 do 17.00

Místo konání: Praha Letná

Primátor hl. m. Prahy Tomáš Hudeček a pražské domy dětí a mládeže zvou všechen lid na Letnou, kde v neděli 8. 6. 2014 vypukne velkolepá antická zábava.

Přijďte se bavit s řeckými bohy - projít se s nimi antickým tržištěm, zasportovat si na olympijských hrách nebo rozjímat v antickém koloseu. Zažijte odpoledne plné dobré nálady, soutěží a zábavy před pódiem, kde vystoupí nejen spousta zajímavých osobností z hudebního a divadelního světa, ale také mladí talentovaní umělci.

TO NENÍ VŠE! Dále se můžete těšit na skákací hradní město, motokáry, magické bubliny a mnoho dalšího. Nebude chybět ani OLYMP, na kterém bude vše z povzdálí sledovat sám mocný Zeus.

Tak neseďte v neděli doma a přijďte se bavit s námi. DEN DĚTÍ NA LETNÉ.

Kdy: neděle 8. 6. 2014 od 10 do 17 hodin

Kde: na Letné

Na pódiu pro vás vystoupí: QUEENIE World Queen Tribute Band, BUBLINÁŘSKÁ SHOW - Jan Strasser, PANGEA - The Beatles Revival Band, SHOW MICHALA NESVADBY, MAXI LOUTKY ČT a mnoho dalších.


Informace na www.praha.eu

Cena: vstup volný

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
On-line zápis do kroužků na školní rok 2021/2022 bude spuštěn 1.7.2021
zobrazit archiv