Soutěže
Vyberte si u nás
Archiv soutěží
Olympiády a soutěže MŠMT
2. pololetí 2023/2024
Pražské poetické setkání
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
1.,2.,3.,4. | 4.3.2024 - 5.3.2024 | 8.15 - 13.00 | Velký sál DDM Praha 6 | ||
Pohár Věry Čáslavské
2. pololetí 2023/2024
Basketbal
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
IV. žáci 8.-9. třída, IV. žákyně 8.- 9. třída | 18.3.2024 - 22.3.2024 | 7.50 - 13.30 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
Rozdělení do skupin | 18.3.2024 - 22.3.2024 | 7.50 - 13.30 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
2. pololetí 2023/2024
Miniházená
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
II. žactvo 4.-5. třída | 26.2.2024 - 26.2.2024 | 8.00 - 13.00 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
2. pololetí 2023/2024
Volejbal 3+3
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
III. žactvo 6.-7. třída | 15.3.2024 - 15.3.2024 | 8.00 - 14.00 | ZŠ genpor. F. Peřiny | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Aerobic a pódiové skladby
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
I. - IV. děti a žactvo | 11.12.2023 - 11.12.2023 | 8.00 - 13.00 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Florbal - žactvo
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
Rozdělení do skupin | 6.11.2023 - 22.11.2023 | 8.00 - 13.00 | Hala ZŠ T.G. Masaryka | ||
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída | 6.11.2023 - 22.11.2023 | 8.00 - 13.30 | Hala ZŠ T.G. Masaryka | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Florbal- děti
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
I.1.- 3. třída, II. 4.- 5. třída | 27.11.2023 - 1.12.2023 | 8.00 - 13.00 | ZŠ Na Dlouhém lánu 43 | ||
Rozdělení do skupin | 27.11.2023 - 1.12.2023 | 8.00 - 13.00 | ZŠ Na Dlouhém lánu 43 | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Házená
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
III. žáci 6.- 7. třída | 29.1.2024 - 29.1.2024 | 8.00 - 13.00 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
IV. žáci 8.-9. třída | 23.2.2024 - 23.2.2024 | 8.00 - 13.00 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Minifotbal
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
IV. žáci 8.-9. třída, III. žáci 6.- 7. třída | 12.10.2023 - 16.10.2023 | 8.00 - 14.00 | SK Aritma Praha | ||
Rozdělení do skupin | 12.10.2023 - 16.10.2023 | 8.00 - 14.00 | SK Aritma Praha | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Plavání
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída | 6.10.2023 - 6.10.2023 | 8.30 - 13.00 | Bazén ČZU Suchdol | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Přehazovaná - děti
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
Rozdělení do skupin | 6.11.2023 - 13.12.2023 | 8.00 - 14.00 | ZŠ Emy Destinnové | ||
II.4.- 5. třída smíšené školní družstvo | 6.12.2023 - 13.12.2023 | 8.00 - 14.00 | ZŠ Emy Destinnové | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Přehazovaná - žákyně
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
III. žákyně 6.- 7. třída | 8.12.2023 - 13.12.2023 | 8.00 - 14.00 | ZŠ Emy Destinnové | ||
Rozdělení do skupin | 8.12.2023 - 13.12.2023 | 8.00 - 14.00 | ZŠ Emy Destinnové | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Přespolní běh
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída | 10.10.2023 - 10.10.2023 | 9.00 - 12.00 | předpolí - pláň obory Hvězda | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Přetah lanem
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
II. děti 4.-5. třída,III. žactvo,IV. žactvo | 19.9.2023 - 19.9.2023 | 8.00 - 11.30 | ZŠ a MŠ Věry Čáslavské | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Schůzka učitelů k Poháru VČ
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
Schůzka učitelů k Poháru VČ | 12.9.2023 - 12.9.2023 | 10.00 | DDM U Boroviček | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Stolní tenis
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída | 23.10.2023 - 24.10.2023 | 8.30 - 13.00 | ZŠ Dědina | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Šachy
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
děti 1.-5. třída | 24.1.2024 - 24.1.2024 | 8.15 - 13.00 | DDM Praha 6 | ||
žactvo 6.-9. třída | 26.1.2024 - 26.1.2024 | 8.15 - 13.00 | DDM Praha 6 | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
1. pololetí 2023/2024
Šplh
Kategorie | Termín | Čas | Místo | Propozice | Výsledky |
---|---|---|---|---|---|
I. - IV. děti a žactvo 1.- 9. třída | 5.2.2024 - 6.2.2024 | 8.15 - 13.00 | ZŠ Dědina | ||
Kontaktní osoba:
- Mgr. Mrzenová Renáta, tel.: 606453983, e-mail: sport@ddmp6.cz
Aktuality
Dnes probíhá
Sloučeno s pokročilými - Flétna začátečníci - ZŠ Petřiny Sever
16.00 až 17.00
volno
6 až 10 let
ZRUŠENO 2.POL. Crossminton/Badminton Dědina - starší
18.30 až 19.30
volno
8 až 15 let
Contemporary II. - ZŠ Laudova Sloučeno s Contemporary I.
19.00 až 20.00
volno
12 až 16 let