Soutěže

Pohár Věry Čáslavské

1. pololetí 2019/2020
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. žáci a žákyně 1.-9. třída 18.9.2019 - 18.9.2019 7.45 - 13.00 Hala ZŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída 24.9.2019 - 24.9.2019 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin kategorie IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 16.10.2019 - 4.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6- Ruzyně

III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV. žáci a žákyně 8.-9.třída 16.10.2019 - 12.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6- Ruzyně

Rozdělení do skupin kategorie III.žáci, žákyně 6.-7.třída 5.11.2019 - 12.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6-Ruzyně

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. žactvo1.-3. tříd, II. žactvo 4.-5. tříd 7.11.2019 - 20.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin I. žactvo1.-3. tříd, II. žactvo 4.-5. tříd 7.11.2019 - 20.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.-7.třída 26.11.2019 - 26.11.2019 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha Juliska

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, IV. žáci 7.10.2019 - 15.10.2019 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha Fotbal

Rozdělení do skupin 7.10.2019 - 15.10.2019 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha Fotbal

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 29.11.2019 - 29.11.2019 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha Juliska

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída,IV.žáci a žákyně 8.-9. třída 3.10.2019 - 3.10.2019 8.40 - 13.00 Bazén ČZU, Praha 6- Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Přehazovaná SLZŠ Junior
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 25.11.2019 - 27.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Rozdělení do skupin- žactvo II. 25.11.2019 - 27.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída,IV.žáci a žákyně 8.-9. třída 1.10.2019 - 1.10.2019 10.00 - 13.00 Lesopark u koupaliště Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně, IV. žáci, žákyně 21.10.2019 - 23.10.2019 8.15 - 13.00 Tělocvičny ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Aktuality

Příspěvek můžete čerpat, když máte dítě ve věku do 18 let a má trvalé bydliště na území městské části Praha 6.
zobrazit archiv

Dnes probíhá