Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2023/2024
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.,2.,3.,4. 4.3.2024 - 5.3.2024 8.15 - 13.00 Velký sál DDM Praha 6



Pohár Věry Čáslavské

2. pololetí 2023/2024
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. žactvo 4.-5. třída 26.2.2024 - 26.2.2024 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2023/2024
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žactvo 6.-7. třída 15.3.2024 - 15.3.2024 8.00 - 14.00 ZŠ genpor. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Aerobic a pódiové skladby
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. - IV. děti a žactvo 11.12.2023 - 11.12.2023 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Florbal - žactvo
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 6.11.2023 - 22.11.2023 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G. Masaryka

III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída 6.11.2023 - 22.11.2023 8.00 - 13.30 Hala ZŠ T.G. Masaryka

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.1.- 3. třída, II. 4.- 5. třída 27.11.2023 - 1.12.2023 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu 43

Rozdělení do skupin 27.11.2023 - 1.12.2023 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu 43

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci 6.- 7. třída 29.1.2024 - 29.1.2024 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

IV. žáci 8.-9. třída 23.2.2024 - 23.2.2024 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci 8.-9. třída, III. žáci 6.- 7. třída 12.10.2023 - 16.10.2023 8.00 - 14.00 SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 12.10.2023 - 16.10.2023 8.00 - 14.00 SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída 6.10.2023 - 6.10.2023 8.30 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Přehazovaná - děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 6.11.2023 - 13.12.2023 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

II.4.- 5. třída smíšené školní družstvo 6.12.2023 - 13.12.2023 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Přehazovaná - žákyně
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žákyně 6.- 7. třída 8.12.2023 - 13.12.2023 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Rozdělení do skupin 8.12.2023 - 13.12.2023 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída 10.10.2023 - 10.10.2023 9.00 - 12.00 předpolí - pláň obory Hvězda

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5. třída,III. žactvo,IV. žactvo 19.9.2023 - 19.9.2023 8.00 - 11.30 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Schůzka učitelů k Poháru VČ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Schůzka učitelů k Poháru VČ 12.9.2023 - 12.9.2023 10.00 DDM U Boroviček

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV.žáci, žákyně 8.-9. třída 23.10.2023 - 24.10.2023 8.30 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Šachy
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti 1.-5. třída 24.1.2024 - 24.1.2024 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

žactvo 6.-9. třída 26.1.2024 - 26.1.2024 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2023/2024
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. - IV. děti a žactvo 1.- 9. třída 5.2.2024 - 6.2.2024 8.15 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Aktuality

Spuštění přihlášek na letní výjezdní a příměstské tábory je tady! Spouští se 31.1.2024 ve 20:00
zobrazit archiv

Zřizovatel

Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha

Praha