Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2021/2022
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.,2.,3.,4. 21.3.2022 - 22.3.2022 8.15 - 13.00 Velký sál DDM




2. pololetí 2021/2022
Soutěž v programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programovací jazyky žáci 23.3.2022 - 23.3.2022 9.00 - 13.00 DDM Praha 6, U Boroviček 650/5, Praha 17 - Řepy
Kategorie je určená prožáky ZŠ a žáky odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.
Programovací jazyky mládež 23.3.2022 - 23.3.2022 9.00 - 13.00 DDM Praha 6, U Boroviček 650/5, Praha 17 - Řepy
Kategorie je určená pro žáky SŠ do 19 let včetně.
Programování webu – nepostupová kategorie 23.3.2022 - 23.3.2022 9.00 - 13.00 DDM Praha 6, U Boroviček 650/5, Praha 17 - Řepy
Tato kategorie není v letošním školním roce oficiálně vyhlášena - rozhodnutím NPI tato kategorie v letošním školním roce není oficiálně vyhlášena a nebude tak ani v krajském ani ústředním kole. Nepostupová kategorie určená pro všechny žáky do 19 let včetně.
Programování mikrořadičů (Arduino apod.) 28.3.2022 - 28.3.2022 9.00 - 13.00 DDM Praha 6, U Boroviček 650/5, Praha 17 - Řepy
Kategorie je určená pro žáky ZŠ a SŠ do 19 let včetně.

V letošním školním roce možná prezenční účast v prostorách DDM nebo ve stejném čase distančně (on-line), například v případě karantén a izolací. Podrobnosti viz Propozice.



Pohár Věry Čáslavské

2. pololetí 2021/2022
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci 6.-7. třída, III. žákyně 6.- 7. třída 9.5.2022 - 9.5.2022 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

IV. žáci 8.-9. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 10.5.2022 - 10.5.2022 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Atletický trojboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5.třída smíšené družstvo 11.5.2022 - 11.5.2022 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Basketbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci, IV. žákyně 8.-9. třída 25.2.2022 - 28.2.2022 8.50 - 14.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Beachvolejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žákyně 6.-7. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 26.5.2022 - 26.5.2022 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU Suchdol

III. žáci 6.-7. třída, IV. žáci 8.-9. třída 27.5.2022 - 27.5.2022 9.00 - 13.00 Hřiště ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci- 6.-7. třída, IV.žáci - 8.-9. třída 1.3.2022 - 4.3.2022 8.50 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Rozdělení do skupin 1.3.2022 - 9.3.2022 8.50 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.- 7. třída 20.1.2022 - 20.1.2022 8.50 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

IV. žáci 8.-9. třída 21.1.2022 - 21.1.2022 8.50 - 13.00 TJ Ruzyně- Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
McDonald's Cup
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A) I. děti 1.-3. třída, B) II. děti 4.-5. třída 7.4.2022 - 19.4.2022 8.45 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin 7.4.2022 - 19.4.2022 8.45 - 13.30 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Nebušický přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. děti a žactvo 1.-9. třída 21.4.2022 - 21.4.2022 9.00 - 13.00 Areál zdraví Nebušice

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.- 7. třída 16.5.2022 - 16.5.2022 8.45 - 13.30 Víceúčelové hřiště DDM P-6, Na Vypichu

IV. žáci 8.-9. třída 17.5.2022 - 17.5.2022 8.45 - 13.00 Víceúčelové hřiště DDM P- 6, Na Vypichu

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Přehazovaná - děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 24.1.2022 - 24.1.2022 8.50 - 14.00 Aula ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5.tř., III. žactvo 6.-7. tř., IV. žactvo 8.-9. tř. 30.5.2022 - 30.5.2022 8.30 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 19.5.2022 - 19.5.2022 8.15 - 14.00 hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Soutěž Mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1. kateg.žactvo 4.-6. třída, 2kateg. žactvo 7.-9. třída 24.5.2022 - 24.5.2022 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Šachy
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší děti 1.-5. třída 19.1.2022 - 19.1.2022 8.30 - 13.00 DDM Praha 6

žactvo II. stupeň 6.-9. třída 2.3.2022 - 2.3.2022 8.45 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti a žactvo 1.-9. třída 7.3.2022 - 11.3.2022 8.45 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Volejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci, IV. žákyně 8.-9. třída 25.3.2022 - 28.3.2022 8.45 - 14.00 ZŠ genp. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žactvo 6.- 7. třída 8.4.2022 - 8.4.2022 8.45 - 14.00 ZŠ genp. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2021/2022
Vybíjená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 25.4.2022 - 26.4.2022 8.45 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

A) otevřená II. děti 4.-5.třída , B) II. dívky 4.-5. třída 25.4.2022 - 28.4.2022 8.45 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 4.10.2021 - 4.10.2021 8.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Florbal - žactvo
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 8.11.2021 - 22.11.2021 9.00 - 13.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 8.11.2021 - 23.11.2021 8.30 - 13.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 23.11.2021 - 25.11.2021 9.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

I. děti 1.-3. třída, II. děti 4.-5. třída 23.11.2021 - 30.11.2021 9.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, IV.žáci 8.10.2021 - 14.10.2021 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 11.10.2021 - 14.10.2021 8.30 - 13.00 SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 6.12.2021 - 6.12.2021 10.00 - 13.00 TJ Ruzyně -Scandinavia

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 1.10.2021 - 1.10.2021 8.30 - 13.00 ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin 1.12.2021 - 3.12.2021 hala ZŠ Věry Čáslavské

žákyně 6. třída, žákyně 7. třída 1.12.2021 - 3.12.2021 8.00 - 14.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 21.9.2021 - 21.9.2021 9.00 - 13.00 obora Hvězda

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2021/2022
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně 6.- 7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 22.10.2021 - 22.10.2021 8.30 - 14.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Aktuality

Rozpis otevírací doby dopravního hřiště v červenci a srpnu.
Změny: Hřiště je pro veřejnost uzavřeno v pondělí 27. 6., ve středu 29.6., v neděli 17.7. a soboty 23.7., 30.7., 21. 8. a 27. 8.V pátek 1.července 13:00 - 18:00 je provoz z důvodu závodů omezen
Od 1.6. bude otevřen on-line zápis do zájmových útvarů. V průběhu dalších měsíců mohou být přidány další zájmové útvary, proto sledujte aktuální nabídku na našich webových stránkách.
zobrazit vše