Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2018/2019
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 10.4.2019 8.00 - 12.30 ZŠ Červený vrch

C 16.4.2019 8.00 - 12.30 ZŠ Červený vrch

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Fyzikální oylmpiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 3.4.2019 Gymnázium Nad Alejí

F 3.4.2019 Gymnázium Nad Alejí

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Chemická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 1.3.2019 8.00 - 12.00 ZŠ Hanspaulka

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Olympiáda v německém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 11.2.2019 8.00 Gymnázium Arabská

I.A 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

I.B 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.A 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.B 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Olympiáda v německém jazyce krajské kolo
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A 12.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí

II.B 12.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí

II.C 12.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí

III.A 13.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Arabská

III.B 13.3.2019 10.00 - 13.00 Gymnázium Arabská

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.,2.,3.,4. 19.3.2019 - 20.3.2019 8.00 - 13.00 DDM Praha 6, velký sál

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Pythagoriáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
5 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

6 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

7 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

8 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

8 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

Výsledkové listiny budou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Soutěž v programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programování mikrořadičů (Arduino) 5.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Programovací jazyky žáci 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Programovací jazyky mládež 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Programování webu 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Aplikační Software - kancelářské balíky 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice
Nepostupová kategorie s věcnými cenami.

Kontakt: tomas.kostal@ddmp6.cz




2. pololetí 2018/2019
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

B 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

C 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

D 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 16.1.2019 14.00 - 16.00 ZŠ Věry Čáslavské (Šantrochova 2)

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Matematická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Z5 30.1.2019 8.00 - 13.00 ZŠ Červený vrch

Z9 30.1.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Z6 9.4.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Z7 9.4.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Z8 9.4.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Olympiáda v anglickém jazyce SŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 29.1.2019 9.00 - 12.30 VOŠ peg.,Gymnázium, SŠ ped. a soc. Evropská 33

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 28.1.2019 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské (Šantrochova 2)

II. 28.1.2019 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské ( Šantrochova 2 )

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.



Pohár Věry Čáslavské

2. pololetí 2018/2019
Atletický trojboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. 1. stupeň ZŠ smíšené družstvo -starší děti 17.5.2019 - 17.5.2019 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Basketbal SLZŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Starší žákyně, starší žáci 27.2.2019 - 13.2.2019 8.00 - 12.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin 27.2.2019 - 13.3.2019 8.00 - 12.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Beachvolejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žákyně, starší žákyně 23.5.2019 - 23.5.2019 9.00 - 13.00 hřiště ČZU Suchdol

mladší žáci, starší žáci 24.5.2019 - 24.5.2019 9.00 - 13.00 hřiště ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 20.5.2019 - 20.5.2019 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM P-6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 11.2.2019 - 28.2.2019 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Rozdělení do skupin 11.2.2019 - 28.2.2019 8.00 - 13.00 hala TJ Ruzyně Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
McDonaldˇs Cup - minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 11.4.2019 - 16.4.2019 8.00 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 11.4.2019 - 16.4.2019 8.00 - 13.30 Fotbalové hřiště SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Nebušický běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti, mladší žactvo, starší žactvo 23.4.2019 - 23.4.2019 9.00 - 13.00 Areál zdraví- Nebušice, Šárka

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 4.4.2019 - 4.4.2019 8.15 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6

starší žáci 5.4.2019 - 5.4.2019 8.15 - 14.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Pohár rozhlasu
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Starší žákyně, starší žáci 3.5.2019 - 3.5.2019 7.30 - 14.00 Stadion mládeže, Na Kotlářce 1

Mladší žákyně, mladší žáci 7.5.2019 - 7.5.2019 7.30 - 14.00 Stadion mládeže, Na Kotlářce 1

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti, mladší žactvo, starší žactvo 2.4.2019 - 2.4.2019 8.15 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo II. stupně ZŠ 9.4.2019 - 9.4.2019 8.00 - 14.00 hřiště ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti a žactvo 1.-9. třída 5.2.2019 - 7.2.2019 8.30 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žactvo 22.3.2019 - 22.3.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Volejbal SLZŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Starší žákyně, starší žáci 19.3.2019 - 21.3.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Jana Wericha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2018/2019
Vybíjená SLZŠ JUNIOR
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší děti 25.3.2019 - 29.3.2019 8.00 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin 25.3.2019 - 29.3.2019 8.00 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti, mladší žactvo, starší žactvo 18.9.2018 - 18.9.2018 7.45 - 13.00 Hala ZŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žactvo 21.9.2018 - 21.9.2018 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

mladší žactvo 25.9.2018 - 25.9.2018 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin - st.žákyně, st. žáci 15.10.2018 - 19.10.2018 8.00 - 13.00 Hala T.G.Masaryka P-6

st.žáci, st.žákyně, ml.žáci, ml. žákyně 15.10.2018 - 9.11.2018 8.00 - 13.00 Hala T.G.Masaryka Ruzyně, ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin - ml. žáci, ml. žákyně 6.11.2018 - 9.11.2018 8.00 - 13.00 Hala T.G. Masaryka Ruzyně,ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší děti, starší děti 12.11.2018 - 16.11.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdlení do skupin 12.11.2018 - 16.11.2018 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci 20.11.2018 - 20.11.2018 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Házená SLZŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
starší žáci 29.1.2019 - 29.1.2019 8.50 - 13.00 Hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Mikulášská laťka
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší a starší žactvo 29.11.2018 - 29.11.2018 8.00 - 11.00 Nafukovací hala Strahov

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší, starší děti (3.-5. tř.) 23.11.2018 - 23.11.2018 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Minikopaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, starší žáci 8.10.2018 - 12.10.2018 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 8.10.2018 - 12.10.2018 8.15 - 14.00 SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, žákyně, starší žáci, žákyně 3.10.2018 8.40 - 13.00 Bazén ČZU Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.třída, žákyně 7. třída 18.1.2019 - 25.1.2019 8.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Přehazovaná Junior
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Upozornění ke skupinám 26.11.0201 - 28.11.2018 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

starší děti 26.11.2018 - 30.11.2018 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, žákyně, starší žáci, žákyně 2.10.2018 10.00 - 13.00 Divoká Šárka- Džbán, Vokovice

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
mladší žáci, žákyně, starší žáci, žákyně 23.10.2018 - 25.10.2018 8.15 - 13.00 ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2018/2019
Šachy
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
ml. a st. žactvo II. stupeň 16.1.2019 - 16.1.2019 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

ml. a st. děti I.stupeň 23.1.2019 - 23.1.2019 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:


Aktuality

Příspěvek můžete čerpat, když máte dítě ve věku do 18 let a má trvalé bydliště na území městské části Praha 6.
zobrazit archiv