Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2019/2020
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
C 8.4.2020 ZŠ Červený vrch

D 21.4.2020 ZŠ Červený vrch




2. pololetí 2019/2020
Chemická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 28.2.2020 - 3.3.2020 ZŠ Hanspaulka




2. pololetí 2019/2020
Olympiáda v německém jazyce KK
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A 12.3.2020 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí
Soutěžící (vítězové obvodních kol, případně náhradníci) dostanou zvací dopis.
II.B 12.3.2020 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí
Soutěžící (vítězové obvodních kol, případně náhradníci) dostanou zvací dopis.
III.A 17.3.2020 8.15 - 13.00 Gymnázium Arabská
Soutěžící (vítězové obvodních kol, případně náhradníci) dostanou zvací dopis.



2. pololetí 2019/2020
Olympiáda v německém jazyce OK
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 10.2.2020 8.00 - 12.00 Gymnázium Arabská

I.A 12.2.2020 8.15 - 12.00 ZŠ Pod Marjánkou

II.A 12.2.2020 8.15 - 12.00 ZŠ Pod Marjánkou

I.B 12.2.2020 8.15 - 12.00 ZŠ Pod Marjánkou

II.B 12.2.2020 8.15 - 12.00 ZŠ Pod Marjánkou




2. pololetí 2019/2020
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.,2.,3.,4., 18.3.2020 - 19.3.2020 8.15 - 13.00 Velký sál DDM Praha 6




2. pololetí 2019/2020
Soutěž v programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programování mikrořadičů (Arduino) 10.3.2020 9.00 - 13.00 on-line prostředí https://olympiada.ddmp6.cz/

Programovací jazyky žáci 11.3.2020 9.10 - 13.10 on-line prostředí https://olympiada.ddmp6.cz/
Kategorie bude probíhat ve středu, 11.3.2020 on-line, jak již bylo dříve avizováno. Přihlášení účastníci byli informováni e-mailem. Zadání bude nahráno v 9:10 SEČ na https://olympiada.ddmp6.cz/
Programování webu 11.3.2020 9.20 - 13.20 on-line prostředí https://olympiada.ddmp6.cz/
Kategorie bude probíhat ve středu, 11.3.2020 on-line, jak již bylo dříve avizováno. Přihlášení účastníci byli informováni e-mailem.Zadání bude nahráno v 9:20 SEČ na https://olympiada.ddmp6.cz/
Programovací jazyky mládež 11.3.2020 9.30 - 13.30 on-line prostředí https://olympiada.ddmp6.cz/
Kategorie bude probíhat ve středu, 11.3.2020 on-line, jak již bylo dříve avizováno. Přihlášení účastníci byli informováni e-mailem. Zadání bude nahráno v 9:30 SEČ na https://olympiada.ddmp6.cz/
Aplikační Software - kancelářské balíky 16.3.2020 9.00 - 13.00 on-line prostředí https://olympiada.ddmp6.cz/
Kategorie je z karanténních důvodů přesunuta na týden od 16.3.2020. O dalším postupu budeme informovat.

Kontakt: tomas.kostal@ddmp6.cz




2. pololetí 2019/2020
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 19.2.2020 12.30 - 16.00 Gymnázium Jana Keplera

B 19.2.2020 12.30 - 16.00 Gymnázium Jana Keplera

C 19.2.2020 12.30 - 16.00 Gymnázium Jana Keplera

D 19.2.2020 12.30 - 16.00 Gymnázium Jana Keplera




1. pololetí 2019/2020
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 15.1.2020 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské

II. SŠ 15.1.2020 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské




1. pololetí 2019/2020
Fyzikální olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 24.1.2020 8.00 - 12.00 Gymmnázium nad Alejí

F 24.1.2020 8.00 - 12.00 Gymmnázium nad Alejí




1. pololetí 2019/2020
Matematická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Z5 29.1.2020 ZŠ Červený vrch

Z9 29.1.2020 ZŠ Červený vrch

Z6 7.4.2020 ZŠ Červený vrch

Z7 7.4.2020 ZŠ Červený vrch

Z8 7.4.2020 ZŠ Červený vrch




1. pololetí 2019/2020
Olympiáda v anglickém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 30.1.2020 8.45 - 12.30 Gymnázium Evropská

I.A 21.2.2020 8.00 - 12.30 ZŠ Emy Destinnové

II.A 21.2.2020 8.00 - 12.30 ZŠ Emy Destinnové

I.B 21.2.2020 8.00 - 12.30 ZŠ Emy Destinnové

II.B 21.2.2020 8.00 - 12.30 ZŠ Emy Destinnové

II.B 21.2.2020 8.00 - 12.30 ZŠ Emy Destinnové




1. pololetí 2019/2020
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 20.1.2020 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské

II. 20.1.2020 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské



Pohár Věry Čáslavské

2. pololetí 2019/2020
Basketbal SLZŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žáci 8.-9. třída, žákyně 8.-9. třída 3.3.2020 - 11.3.2020 8.00 - 13.00 Hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin 3.3.2020 - 11.3.2020 8.00 - 13.00 Hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Důležité sdělení.
Dne  6.3. - 11.3. 2020 se ruší soutěž v basketbalu SLZŠ - kategorie žáci 8.- 9. třída .O případném náhradním termínu budeme informovat. Děkujeme za pochopení Dům dětí a mládeže Praha 6.

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žáci 6.-7. třída, žáci 8.-9. třída 6.2.2020 - 20.2.2020 8.00 - 13.00 Sportovní středisko TJ Ruzyně - Scandinavia

Rozdělení do skupin 6.2.2020 - 20.2.2020 8.00 - 13.00 Sportovní středisko TJ Ruzyně - Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Házená SLZŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žáci 8.-9. třída 14.1.2020 - 14.1.2020 8.50 - 13.00 HC Dukla Praha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
McDon. Cup -ZRUŠENO
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-1.-3. třída, II. 4.-5. třída 14.4.2020 - 17.4.2020 8.00 - 13.00 Hřiště ZŠ Dědina

Důležité sdělení.

Dne 14.4..-17.4..2020 se ruší soutěž McDon. Cup - kategorie I., II. děti 1.-3. třída, 4.-5. třída.

Děkujeme za pochopení Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žákyně 6.třída 8.1.2020 - 17.1.2020 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

žákyně 7. třída 8.1.2020 - 17.1.2020 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Šachy - 1.stupeň
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
děti 1.-5. třída 15.1.2020 - 15.1.2020 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Šachy - 2.stupeň
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-9. třída 22.1.2020 - 22.1.2020 8.15 - 13.00 DDM Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-5. třída, žactvo 6.-9. třída 4.2.2020 - 7.2.2020 8.30 - 13.00 Velká tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Volejbal 3 + 3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 6.-7. třída 4.3.2020 - 4.3.2020 8.00 - 14.00 Tělocvičny ZŠ genpor. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Volejbal SLZŠ -ZRUŠENO
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci, IV. žákyně 26.3.2020 - 27.3.2020 8.00 - 14.00 Tělocvičny ZŠ genpor. F. Peřiny

Důležité sdělení.
Dne 26.-27.3.2020 se ruší soutěž ve volejbalu SLZŠ - kategorie IV. žáci, žákyně 8. - 9. třída.
Děkujeme za pochopení Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2019/2020
Vybíjená SLZŠ JUNIOR -ZRUŠENO
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. A) děti 4.-5. třída, B) dívky 4.-5. třída 17.3.2020 - 24.3.2020 8.00 - 13.00 Hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin 17.3.2020 - 24.3.2020 8.00 - 13.00 Hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Důležité sdělení.
Dne 17.-24.3.2020 se ruší soutěž ve vybíjené SLZŠ JUNIOR- kategorie A i B.
Děkujeme za pochopení Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Aerobic
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. žáci a žákyně 1.-9. třída 18.9.2019 - 18.9.2019 7.45 - 13.00 Hala ZŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída 24.9.2019 - 24.9.2019 8.00 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Florbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin kategorie IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 16.10.2019 - 4.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6- Ruzyně

III. žáci, žákyně 6.-7. třída, IV. žáci a žákyně 8.-9.třída 16.10.2019 - 12.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6- Ruzyně

Rozdělení do skupin kategorie III.žáci, žákyně 6.-7.třída 5.11.2019 - 12.11.2019 8.00 - 13.00 Hala ZŠ T.G.Masaryka Praha 6-Ruzyně

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. žactvo1.-3. tříd, II. žactvo 4.-5. tříd 7.11.2019 - 20.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin I. žactvo1.-3. tříd, II. žactvo 4.-5. tříd 7.11.2019 - 20.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.-7.třída 26.11.2019 - 26.11.2019 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha Juliska

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, IV. žáci 7.10.2019 - 15.10.2019 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha Fotbal

Rozdělení do skupin 7.10.2019 - 15.10.2019 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha Fotbal

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 29.11.2019 - 29.11.2019 8.45 - 13.00 Hala HC Dukla Praha Juliska

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída,IV.žáci a žákyně 8.-9. třída 3.10.2019 - 3.10.2019 8.40 - 13.00 Bazén ČZU, Praha 6- Suchdol

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Přehazovaná SLZŠ Junior
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.žactvo 4.-5. tříd 25.11.2019 - 27.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Rozdělení do skupin- žactvo II. 25.11.2019 - 27.11.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci a žákyně 6.-7. třída,IV.žáci a žákyně 8.-9. třída 1.10.2019 - 1.10.2019 10.00 - 13.00 Lesopark u koupaliště Džbán

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2019/2020
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žáci, žákyně, IV. žáci, žákyně 21.10.2019 - 23.10.2019 8.15 - 13.00 Tělocvičny ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Aktuality

Vážení rodiče, členové našich kroužků, na základě usnesení vlády České republiky z 12. října 2020 č. 1022, o přijetí krizového opatření, s účinností od 14. října 2020 od 0:00 hod. do 1. listopadu 2020 do 23:59 hod., se u středisek volného času (domy dětí a mládeže a stanice zájmových činností) zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. V období podzimních prázdnin 26.10. - 30.10.2020 neprobíhají pravidelné kroužky a činnosti (ani v distanční formě).
Na základě usnesení vlády České republiky z 12. října 2020 č. 1022, o přijetí krizového opatření, je areál DDM Na Vypichu uzavřen. Děkujeme za pochopení
Tyto informace jsou závazným sdělením pro rodiče nezletilých dětí a další účastníky kroužků, akcí.
zobrazit vše