Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2022/2023
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.,2.,3.,4. 7.3.2023 - 10.3.2023 8.15 - 13.00 Velký sál DDM Praha 6



Pohár Věry Čáslavské

2. pololetí 2022/2023
Atletický čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci 8.-9. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 23.5.2023 - 23.5.2023 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

III. žáci 6.- 7. třída, III. žákyně 6.-7. třída 24.5.2023 - 24.5.2023 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Atletický trojboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5. třída 22.5.2023 - 22.5.2023 8.30 - 14.00 Atletické hřiště ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Basketbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci 8.-9. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 1.3.2023 - 6.3.2023 7.50 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Rozdělení do skupin IV. žákyně, žáci 8.-9. třída 1.3.2023 - 6.3.2023 7.50 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Beachvolejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žákyně 6.-7. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 31.5.2023 - 31.5.2023 9.00 - 13.00 Beachvolejbalová hřiště ČZU - Suchdol

III. žáci 6.- 7. třída, IV. žáci 8.-9. třída 2.6.2023 - 2.6.2023 9.00 - 13.00 Beachvolejbalová hřiště ČZU - Suchdol

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Dopravní soutěž mladých cyklistů
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.kategorie 10 - 12 let,2. kategorie 12 - 16 let 9.5.2023 - 9.5.2023 8.30 - 14.00 Dopravní hřiště DDM P-6, Na Vypichu 1a

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Futsal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.-7. třída, IV.žáci 8.-9. třída 24.1.2023 - 20.2.2023 8.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Rozdělení do skupin 24.1.2023 - 20.2.2023 8.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně - Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Házená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci 8.- 9. třída 1.2.2023 - 1.2.2023 8.00 - 12.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

III. žáci 6.- 7. třída 21.2.2023 - 21.2.2023 8.00 - 12.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Minifotbal- McD Cup
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-mladší děti 1.-3. třída, II.starší děti 4.-5. třída 19.4.2023 - 21.4.2023 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha

Rozdělení do skupin 19.4.2023 - 21.4.2023 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Miniházená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5. třída 23.1.2023 - 23.1.2023 8.45 - 13.00 hala TJ Ruzyně- Scandinavia

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Nebušický přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. děti a žactvo 25.4.2023 - 25.4.2023 9.00 - 13.00 Areál zdraví- Nebušice

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Nohejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.- 7. třída 24.4.2023 - 24.4.2023 8.45 - 13.30 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu 1a

IV.žáci 8.- 9. třída 27.4.2023 - 27.4.2023 8.45 - 13.30 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu 1a

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Softball
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.- IV. žactvo 6.-9. třída (chlapci i dívky) 6.6.2023 - 6.6.2023 8.15 - 14.00 Hřiště ZŠ Jana Wericha Praha - Řepy
UPOZORNĚNÍ : V úterý 6.6. 2023 se soutěž softball nekonala pro nepříznivé počasí. Náhradní termín pátek 16.6. 2023. Odhlášky prosíme do pondělí  12.6. 2023. Děkujeme za pochopení.
Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Statistika 2022/2023 - celkové body
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. děti a žactvo

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Šachy - děti 1.-5. třída
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.- II. děti 1.-5. třída 20.1.2023 - 20.1.2023 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Šachy - žactvo 6.-9. třída
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.- IV. žactvo 6.-9. třída 25.1.2023 - 25.1.2023 8.15 - 13.00 Dům dětí a mládeže Praha 6

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Šplh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I.-IV. žactvo 1.- 9. třída 14.2.2023 - 15.2.2023 8.20 - 12.30 Tělocvična ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Volejbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
IV. žáci 8.-9. třída, IV. žákyně 8.-9. třída 15.3.2023 - 22.3.2023 8.00 - 14.00 ZŠ genp. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Volejbal 3+3
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III. žactvo-(3 dívky , 3 chlapci) 6.-7. třída 17.3.2023 - 17.3.2023 8.00 - 14.00 ZŠ genp. F. Peřiny

Kontaktní osoba:



2. pololetí 2022/2023
Vybíjená
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A) otevřená žactvo 4.- 5. třída 12.6.2023 - 12.6.2023 8.00 - 13.00 Víceúčelové hřiště DDM Prahy 6, Na Vypichu 1a

UPOZORNĚNÍ - V pátek 14.4.2023 soutěž ZRUŠENA. Děkujeme za pochopení.
Náhradní termín 12.6.2023.

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Aerobic a pohybové skladby
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
žactvo 1.-9. třída 12.12.2022 - 12.12.2022 8.00 - 13.00 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Florbal- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. děti 1.-3. třída, II. děti 4.-5. třída 25.11.2022 - 30.11.2022 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Rozdělení do skupin 28.11.2022 - 30.11.2022 8.00 - 13.00 ZŠ Na Dlouhém lánu

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Florbal- žactvo
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci,žákyně 6.-7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 8.11.2022 - 23.11.2022 8.15 - 13.30 hala ZŠ T.G.Masaryka- Ruzyně

Rozdělení do skupin -ml. i st. žactvo 8.11.2022 - 23.11.2022 8.15 - 13.30 hala ZŠ T.G.Masaryka- Ruzyně

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Minifotbal
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci 6.-7. třída, IV.žáci 8.-9. třída 4.10.2022 - 10.10.2022 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha - Fotbal

Rozdělení do skupin III.žáci 6.-7. třída, IV.žáci 8.-9. třída 4.10.2022 - 10.10.2022 8.00 - 13.00 SK Aritma Praha - Fotbal

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Plavání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci,žákyně 6.-7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 30.9.2022 - 30.9.2022 8.30 - 13.00 Bazén ČZU

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Přehazovaná
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin III. žákyně 6.-7. třída 2.12.2022 - 2.12.2022 8.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Emy Destinnové

III.žákyně 6.-7. třída 2.12.2022 - 7.12.2022 8.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Přehazovaná- děti
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Rozdělení do skupin II . děti 4.-5. třída 5.12.2022 - 5.12.2022 8.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Emy Destinnové

II. děti 4.-5. třída 5.12.2022 - 7.12.2022 8.00 - 14.00 ZŠ a MŠ Emy Destinnové

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Přespolní běh
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci,žákyně 6.-7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 6.10.2022 - 6.10.2022 9.00 - 12.00 Předpolí- pláň obory Hvězda

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Přetah lanem
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II. děti 4.-5.tř., III. žactvo 6.-7. tř., IV. žactvo 8.-9. tř. 22.9.2022 - 22.9.2022 8.00 - 11.30 hala ZŠ a MŠ Věry Čáslavské

Kontaktní osoba:



1. pololetí 2022/2023
Stolní tenis
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.žáci,žákyně 6.-7. třída, IV. žáci, žákyně 8.-9. třída 31.10.2022 - 1.11.2022 8.30 - 13.00 Tělocvičny ZŠ Dědina

Kontaktní osoba:


Aktuality

ZÁPIS do kroužků na školní rok 2024/2025 bude spuštěn v sobotu 1. ČERVNA 2024 v 9:00 HODIN!
zobrazit archiv

Zřizovatel

Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha

Praha