Podívejte se na akce, které vás teprve čekají.

Přijď mezi nás. Tohle je motto každého náboráře, a my chceme právě tebe a ty nás. Budeme si hrát - deskovky (strategické, hrdinské) a jiné hry na hrdiny.
Přehlídka toho nejlepšího z filmové tvorby dětí a mládeže, co bylo natočeno v loňském roce poznamenaném počátky covidové pandemie - premiéra vítězných snímků 4. ročníku Pražského filmového kufru na velkém filmovém plátně. Ozvěny jsou zároveň pozvánkou na letošní ročník, který proběhne přesně za měsíc, 6. 11. 2021 v kulturním centru VZLET.
Vyzkoušejte si práci pilota na vlastní kůži! Vyzkoušejte si jak náročné je přistát a vzlétnout s dopravním letadlem.
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online !
Zveme Vás na tvoření s keramickou hlínou, akce pro veřejnost, přihlaste se na termín 10-12 nebo 12-14 hodin. Přihlášky předem nutné, mailem nebo online !
Rozsvícená sobota je pro vás připravena. Těšit se můžete na workshopy, hlazení zvířat v zookoutku zábavné hraní a nebo třeba pohybovou hernu pro nejmenší.
Akce pro všechny pejsky (nejen voříšky) a jejich páníčky.
RAEGO | OBŘÍ SKÁKADLA MAAD BOUNCE | VÝTVARNÉ DÍLNY | ZAHRADNICKÝ WORKSHOP | VYSTOUPENÍ DĚTÍ Z DDM PRAHA 6 | ZÁCHRANÁŘI ROYAL RANGERS | FLORBALOVÁ ARÉNA | DIAGNOSTIKA METABOLISMU | BASKETBALOVÁ ARÉNA | MINDOK | a mnoho dalšího
Malování na obličej, fotokoutek, soutěž o nejlepší kostým, workshop, dobrodružná stezka, známí hosté.
Stylová atmosféra plná havajských věnců, hudby a dobrot. Workshop pro děti.
Filmové léto je tady. Život je krásný i proto, že se nedá naplánovat. S lehkostí a originálním humorem vyprávěné australské drama se stalo diváckým hitem festivalu v Benátkách.
Pirátské workshopy, program pro děti, skákací hrady, hledání pokladu, dětská pirátská diskotéka.
Filmové léto je tady. Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba..
Vyzkoušej si jeden den bez zraku. Stezka po tmě plná stanovišť, kde zapojíš ostatní smysly!
Filmové léto je tady. Strhující životopisné drama výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi na pozadí dobových událostí.
Nafukovací atrakce, podmořská hra pro nejmenší, workshop, brouzdaliště, malování na obličej, vodní bitva
Tradiční závěrečné vystoupení dětí z tanečního oddělení bude tentokrát online! Zveme všechny (pra)rodiče, příbuzné a kamarády, na online událost 19.7. - v 19:00. Odkaz pro sledování: https://youtu.be/t-aImFQFQI4
Nemusíš být horolezec a jezdit do světa za sedmitisícovkami. Stačí ubrat nulu a navštívit několik sedmistovkových českých vrcholů.

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
V neděli 3.října a v sobotu 23. října bude dopravní hřiště uzavřeno. V neděli 24. října bude otevřeno až od 14 hodin. Připomínáme, že všechny středy je dopravní hřiště uzavřeno.
zobrazit archiv