BRUMLOV 2015

Termín: 11. - 22.08.2015

Letní dětský tábor v přírodě a s kamarády. Zábava, zážitky, nové dovednosti. Kdo chce zažít kopu legrace jede s námi na Brumlov.

Ubytování v budově bývalé školy. Spí se ve vlastních spacácích, na postelích. Spacák doporučujeme kvalitní, alespoň jednu noc hodláme přespat pod širákem-když nám to počasí dovolí.
Tábor je zaměřen na dramatiku-hry na osobnostně-sociální rozvoj, na divadlo-pokusíme se secvičit představení, na loukářství-do představení si vyrobíme vlastní loutky a nabatikujeme trička, tábornicky-dozvíme se něco o šifrování a uzlování, pobytu v přírodě, zazpíváme si písničky večer u táboráku.
Hlásit se můžete na mailu: iveta.drizhalova@ddmp6.cz

Věk: 7 až 14 let

Max. počet účastníků: 20
Počet volných míst: 7

Typ tábora: klasický
Zaměření: Letní dětský tábor se zaměřením na dramatickou výchovu a divadlo.

Město: Bukovina u Čisté 57
Oblast: Jilemnice, 514 01
Stát: ČR

Cena pro pražské účastníky: 3850 Kč
Cena zahrnuje: Ubytování v budově, cestu, stravu, program.
V případě udělení grantu se cena snižuje na 3370,-
Kontaktujte nás kvůli přidělení variabilního symbolu.

Kontaktní osoba: Iveta Dřízhalová
Telefon: 235 323 333

Aktuality

Hledáme recepční pro naší hlavní budovu
Změny oproti pravidelné otvírací době: Hřiště je pro veřejnost uzavřeno v pátky 16. 9. a 23. 9., v sobotu 1. 10. bude otevřeno až od 14. hodin.Připomínáme, že zavřeno je všechny středy. Ve čtvrtek 8. 9. vás zveme na Akci Vypich, jízda na do pravním hřišti proto nebude možná.
Závěrečné vystoupení 1. část   https://www.youtube.com/watch?v=S9EF1EGiXhEZávěrečné vystoupení 2. část   https://www.youtube.com/watch?v=Bcl6YRaoyBI
zobrazit archiv