Seleška 2018

Termín: 29.07. - 12.08.2018

Klasický čtrnáctidenní letní dětský tábor s množstvím aktivit a celotáborovou hrou. Tentokrát v krásném prostředí Lužických hor.

Ubytování v bývalé hájovně uprostřed lesů. Jako vedoucí jezdíme ve stejném složení již řadu let s luxusním poměrem 8 vedoucích na 28 dětí. Hry, zábava, sport, koupání, zpívání u táboráku, celodeňák a vše ostatní co k letním táborům patří už na vás čeká.

pro přihlášky použijte https://goo.gl/forms/xMNjJOXdWppArnoR2

Věk: 8 až 12 let

Max. počet účastníků: 28
Počet volných míst: 9

Typ tábora: klasický

Město: Jablonné v Podještědí
Oblast: Lužické Hory
Stát: Česká republika

Cena pro pražské účastníky: 4600 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 5200 Kč
Poznámka k ceně: Cana 4600,- je podpořena grantem hl. m. Prahy a je určena účastníkům s trvalým bydlištěm v Praze. Ostaní platí 5200,-
Cena zahrnuje: Ubytování, stravu, dopravu, zajištění programu, odměny, vedoucí a zdravotníka

Kontaktní osoba: František Pekarovics
Telefon: +420 776 177 076 prosím, pro přihlášky použijte https://goo.gl/forms/xMNjJOXdWppArnoR2

Aktuality

Vláda svým usnesením ze dne 12. 3. 2020 vyhlásila nouzový stav a zakázala osobní přítomnost žáků a studentů při vzdělávání nebo studiu na:  • zájmové vzdělávání ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání (DDM), Usnesení vlády o vyhlášení nouzového stavu nahrazuje mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020.  Zákaz se nově od stejného data týká i zájmového vzdělávání ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání (pro děti, žáky a studenty i jiné účastníky), tj. školních družin, školních klubů a středisek volného času. Rovněž se týká soutěží a přehlídek bez ohledu na pořadatele.
Vzhledem k  aktuální situaci se může vyřízení vašich dotazů zdržet.
zobrazit archiv