Příměstský tábor s orientačním během

Termín: 01. - 05.07.2019

Tábor je určen pro zájemce o orientační běh - i úplné začátečníky. Vyzkoušejte orienťák jako sport pro všechny - od rekreačních běžců až po budoucí mistry světa. Důležitý je zájem dítěte.

Na programu je orientační běh, výtvarné činnosti, celotáborová hra a další program podle počasí. Předchozí zkušenosti s orienťákem nejsou nutné, rychlý běh také ne, je ale potřeba počítat s tím, že sportujeme venku za každého počasí. Na tábor mohou děti od šesti let PO ABSOLVOVÁNÍ ALESPOŇ PRVNÍ TŘÍDY. Zázemí tábora je v klubovně dopravního hřiště, odkud je pár kroků do Hvězdy, která je pro začátečníky v orientačním běhu jako stvořená. Komu se sport zalíbí, může v září pokračovat v kroužku. Letos je tábor ve dvou variantách - jako pětidenní, kdy poslední den pojedeme na závody do Třemošné u Plzně, nebo jako sedmidenní, kdy na závodech zůstaneme až do neděle. Podrobnosti k závodům budou známy později. Pro vícedenní variantu dětem odvezeme zavazadla autem, přespání bude buď ve stanech nebo v provizorním ubytování uvnitř.(Pokud budete chtít dítě přihlásit jen na 4 dny, tak je to možné, ovšem bez slevy na účastnickém poplatku pro pětidenní verzi)

VARIANTU TÁBORA "5" NEBO "7" prosím uveďte mimo dalších informací do kolonky o zdravotním stavu.
Příchod pondělí - čtvrtek: 8:00 – 8:30 Odchod: 15:45 – 16:00 Věk: 6 – 13 let Místo konání i srazu dětí: Dětské dopravní hřiště, Na Vypichu 1a (u Obory Hvězda) V pátek odjezd a příjezd v pátek či v neděli upřesníme. 
S sebou: - sportovní oblečení a obuv, ideálně s hrubou podrážkou (nelze běhat ve stejném oblečení, v jakém děti přijdou, je nutné převlékání - sportovní oblečení lze na hřišti celý týden nechat) - pokud máte, tak buzolu (lze zapůjčit) - pláštěnku - pokrývku hlavy - pití, dostatečně velkou láhev (bude k dispozici voda a šťáva) - jídlo na celý den (k dispozici je mikrovlnná trouba, pro ohřátí musí být jídlo ve vhodných miskách a nutný je i vlastní příbor) - batůžek - v podepsané obálce kopii průkazu pojištěnce - není vhodné, aby děti měly s sebou cenné věci. 
Cena za 5 dní pro pražské 1900,- Kč, mimopražské děti je 2100,- na 5 dní. Tábor je pro zájemce prodloužen o další dny závodů na 7 dní, pak jsou ceny 2800 pro mimopražské a 2500 pro pražské. V ceně je pojištění, materiál, pedagogické vedení, pitný režim (mimo závody), doprava na závody vlakem, startovné na závodech, při sedmidenní variantě i ubytování a odvoz zavazadel. Není zahrnuta strava a jízdné MHD.

Věk: 6 až 12 let

Max. počet účastníků: 20
Počet volných míst: 0

Typ tábora: příměstský
Zaměření: sportovní

Město: Praha 6
Oblast: Dopravní hřiště Vypich

Cena pro pražské účastníky: 1900 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 2100 Kč
Poznámka k ceně: Cena za 5 dní pro pražské 1900,- Kč, mimopražské děti je 2100,- na 5 dní. Tábor je pro zájemce prodloužen o další dny závodů na 7 dní, pak jsou ceny 2800 pro mimopražské a 2500 pro pražské.
Cena zahrnuje: V ceně je pojištění, materiál, pedagogické vedení, pitný režim (mimo závody), doprava na závody vlakem, startovné na závodech, při sedmidenní variantě i ubytování a odvoz zavazadel. Není zahrnuta strava a jízdné MHD.

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Prouzová
Telefon: 607220294

Měsíční přehled

Aktuality

Zřizovatel

Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha

Praha

Dnes probíhá