LPT Chytrá naučná stezka - Výletiště.cz

Termín: 12. - 16.08.2019

Chceš se podílet na zrodu neobvyklého projektu? Zajímalo by Tě, jak může vypadat naučná stezka bez velkých tabulí v terénu? Zajímáš se o letectví? Přidej se a spolupracuj s námi při tvorbě Chytré naučné stezky v okolí Letiště Ruzyně - Výletiště.cz.

LPT se skládá z několika fotografických workshopů, geocachingu, modelování v Minceraftu, semináře o 3D tisku s praktickou zkouškou modelování a tisku, tvorby webových stránek a foto exkurze na letiště Ruzyně, tedy z činností doprovázejících tvorbu virtuální naučné stezky, která v krajině neruší cedulemi, ale skrývá spoustu digitálního obsahu za malými QR značkami v terénu.Věk: 10 až 18 let

Max. počet účastníků: 4
Počet volných míst: 0

Typ tábora: příměstský

Cena pro pražské účastníky: 1600 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 1800 Kč
Cena zahrnuje: Program, materiál, peda­gogické vedení, teplé obědy.

Cena pro pražské účastníky je za předpokladu udělení grantu hl. m. Prahou za dostatečného počtu přihlášených účastníků, není tedy v tuto chvíli garantována. V případě neudělení grantu platí všichni účastníci cenu pro "mimopražské".

Cena nezahrnuje:
Jízdné v MHD, je třeba se vybavit buď tramvajenkou, nebo jízdenkami. Potřeba bude cca 10 hodinových jízdenek z toho některé pro první pásmo. Případně je děti možné vybavit kapesným pro zakoupení jízdenek např. v automatu u konečné tramvají. Podrobnosti budou upřesněny před zahájením tábora.

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Košťál
Telefon: 235323333

Aktuality

Během letních prázdnin tj. od 1.7. - 31.8. je hřiště otevřeno v době konání táborů od 16.00 do 19.30, mimo tábory od 9.00 do 19.30. Odkaz na přesný rozpis najdete uvnitř článku.
Vzhledem k činnosti pracovníků na táborech a čerpání dovolených se může vyřízení vašich dotazů zdržet.
Rozšiřujeme naši nabídku zájmových útvarů a hledáme nové lektory a lektorky. Hledáme lidi, které baví práce s dětmi, hledají brigádu nebo přivýdělek, který se přizpůsobí jejich časovým možnostem, mají chuť vyzkoušet si něco nového a zároveň pracovat v bezpečném a pohodovém prostředí.
zobrazit archiv

Dnes probíhá