LPT Chytrá naučná stezka - Výletiště.cz

Termín: 12. - 16.08.2019

Chceš se podílet na zrodu neobvyklého projektu? Zajímalo by Tě, jak může vypadat naučná stezka bez velkých tabulí v terénu? Zajímáš se o letectví? Přidej se a spolupracuj s námi při tvorbě Chytré naučné stezky v okolí Letiště Ruzyně - Výletiště.cz.

LPT se skládá z několika fotografických workshopů, geocachingu, modelování v Minceraftu, semináře o 3D tisku s praktickou zkouškou modelování a tisku, tvorby webových stránek a foto exkurze na letiště Ruzyně, tedy z činností doprovázejících tvorbu virtuální naučné stezky, která v krajině neruší cedulemi, ale skrývá spoustu digitálního obsahu za malými QR značkami v terénu.Věk: 10 až 18 let

Max. počet účastníků: 4
Počet volných míst: 0

Typ tábora: příměstský

Cena pro pražské účastníky: 1600 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 1800 Kč
Cena zahrnuje: Program, materiál, peda­gogické vedení, teplé obědy.

Cena pro pražské účastníky je za předpokladu udělení grantu hl. m. Prahou za dostatečného počtu přihlášených účastníků, není tedy v tuto chvíli garantována. V případě neudělení grantu platí všichni účastníci cenu pro "mimopražské".

Cena nezahrnuje:
Jízdné v MHD, je třeba se vybavit buď tramvajenkou, nebo jízdenkami. Potřeba bude cca 10 hodinových jízdenek z toho některé pro první pásmo. Případně je děti možné vybavit kapesným pro zakoupení jízdenek např. v automatu u konečné tramvají. Podrobnosti budou upřesněny před zahájením tábora.

Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Košťál
Telefon: 235323333

Aktuality

Tyto informace jsou závazným sdělením pro rodiče nezletilých dětí a další účastníky kroužků, akcí.
Vážení rodiče a účastníci našich aktivit od pondělí 21. 9. se rozjíždí většina našich kroužků. Rádi bychom Vás upozornili, že vstup do budov DDM Prahy 6 je umožněn pouze se zakrytými ústy a nosem. Rodiče (doprovod) mohou do budov doprovodit pouze děti mladší osmi let a poté musí opustit prostory DDM, je zakázáno na děti čekat v budově. Od 18.9. také platí nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, ze kterého vyplývá povinnost nošení roušek i při konání zájmových útvarů, a to pro účastníky zájmového vzdělávání ze 2. stupně ZŠ a starší. Výjimku mají tyto činnosti kroužků: sportovní (pohybové), pěvecké, hudební – například hra na dechové nástroje. Jestliže je skupina věkově smíšená a jsou v ní tedy účastníci z 1. i 2. stupně ZŠ, roušku musí mít všichni bez rozdílu. Děkujeme za pochopení Tým DDM Praha 6
Na zadání kroužků našeho DDM do Aktivního města intenzivně pracujeme, je to poměrně náročné, prosím o trpělivost. Podrobnosti jsou uvnitř článku.
zobrazit vše