Postav si kytaru - ZRUŠENO

Termín: 24. - 28.08.2020 08:00 - 16:00

Pro nedostupnost dílů kytar se tábor bohužel nekoná.

Přemýšlel si o tom, jak složité by asi bylo si sám sestavit elektrickou kytaru? Na našem táboře si to můžeš reálně vyzkoušet a odnést si vlastnoručně vyrobenou kytaru domů!

Na táboře si ze základních dílů sestavíme plně funkční elektrickou kytaru vybraného typu. Ukážeme si, jak dělat drobné úpravy těla nástroje a během skládání si ukážeme z blízka jak co na kytaře funguje od kobylky a snímačů po ladící mechaniky. Budeme dělat i “finiš”, tedy brousit, barvit a lakovat. Účastníci si na konci tábora odnesou kytaru podle jejich představ.

Věk: 11 až 99 let

Max. počet účastníků: 6
Počet volných míst: 6

Typ tábora: příměstský
Zaměření: Technika, řemeslo, hudba, dílna

Oblast: DDM Praha 6, U Boroviček 650/5

Cena pro pražské účastníky: 4300 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 4300 Kč
Cena zahrnuje: Program, peda­gogické vedení, amortizaci nářadí, barvy, laky a další materiál, stavebnici elektrické kytary v hodnotě 2200 Kč

Cena nezahrnuje stravu a dopravu.


Výše zápisného je dána cenou dílů a materiálu a také předpokládaným malým počtem účastníků. V případě vyššího počtu účastníků než minimální 4 bude cena snížena. Tábor povede aktivní hráč a stavitel elektrických kytar, lektor kurzů hry na elektrickou kytaru v DDM Matěj Hužvár.
Stravování každý účastník vlastní. V DDM je možno k ohřevu oběda využít kuchyňku se sporákem a mikrovlnou troubou.

Kontaktní osoba: Tomáš Košťál
Telefon: 235323333

Aktuality

Areál DDM Na Vypichu je uzavřen na základě nařízení MZ ČR.  Děkujeme za pochopení.
Doba, kdy se toho nedá moc dělat venku se dá strávit i seberozvojem v oblastech, na které jsme přes své hlavní koníčky třeba neměli čas. Nabízíme individuální vzdělávání a konzultace s našimi lektory IT a techniky.
Šachový oddíl DDM nabírá nové členy. I nyní, v době kdy se nemůžeme scházet se scházíme distančně - on-line a trénujeme. Můžeš se přihlásit i jen tak, na zkoušku, na volné hraní. Nemáš si teď s kým zahrát tuto krásnou hru? Potom čekáme právě na Tebe.
zobrazit archiv