LT - Letní výtvarný tábor Josefův Důl- Dolní Maxov

Termín: 30.07. - 07.08.2021

Výtvarně zaměřený letní tábor, klasické hry a soutěže, sport, vycházky, celotáborová hra. Josefův Důl - Dolní Maxov, ubytování v penzionu.

Kromě celotáborové hry nás budou čekat pestré výtvarné techniky. Přijímáme děti po první třídě ZŠ!
Na výtvarném programu je tvoření, výroba šperků, malování na textil, tisk, práce s papírem, šití, vyšívání, drátování, případně háčkování, pletení z pedigu, tkaní. Není zaměřeno na klasickou malbu a kresbu. Tábor vhodný spíše pro dívky.

Poznámka:

Prosíme o úhradu zálohy 2000 Kč nabo i celé částky. V případě špatné epidemiolog.situace a nekonání tábora peníze vrátíme. Potřebujete-li vystavit fakturu pro zaměstnavatele, obraťte se na nás, zařídíme!

Věk: 7 až 15 let

Max. počet účastníků: 36
Počet volných míst: 0

Typ tábora: klasický
Zaměření: výtvarné

Město: Dolní Maxov
Oblast: Josefův Důl
Stát: Česká republika

Cena pro pražské účastníky: 5300 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 5700 Kč
Poznámka k ceně: Platbu můžete zaplatit najednou, nebo jako zálohu 2000 Kč (obratem) a doplatek do konce června. Pokud potřebujete fakturu pro zaměstnavatele, vystavíme.
Cena zahrnuje: Cena 5300 Kč je pro děti s trvalým bydlištěm v Praze. V ceně : Doprava, ubytování, stravování, pitný režim, program, výtvarný materiál, pedagogické vedení, zdravotník, odměny. Plná cena pro mimopražské 5700 Kč

Kontaktní osoba: Gabriela Lasíková
Telefon: 235 323 333

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
On-line zápis do kroužků na školní rok 2021/2022 bude spuštěn 1.7.2021
zobrazit archiv