Týden s muzikou - letní

Termín: 09. - 13.08.2021 08:00 - 16:00

Jsou naplánované celodenní lekce s našimi oblíbenými lektory. Nebudou chybět ani hry, zábava a volný čas pro relaxaci. Jelikož je tento tábor opravdu hodně specifický svým zaměřením, prosím, aby se hlásily jenom ty děti, které o hudbu obecně mají zájem (i kdyby nehrály na žádný nástroj). Jedině tak můžeme vytvořit skvělý hudební tým.

Máme v plánu věnovat se zpěvu, hře na hudební nástroje, hudební teorii, rytmickým hrám. V samotných lekcích budeme připravovat hudební program složený z oblíbených písní (po domluvě dětí s lektorem), sestavíme různé variace hudebních seskupení (dle možností a nástrojového obsazení přihlášených dětí). Vyzkoušíme si také workshop zpěvu nebo perkusí a mnoho dalšího. Během celého týdne budou děti hodnocené za jejich aktivitu a účast, a na konci budou odměněny diplomem a odměnami. Ve středu je naplánován výlet: bude podle počasí a domluvy s dětmi (minulý
rok jsme byli na koupališti, předchozí ročník jsme navštívili muzeum
hudby). V pátek nás čeká krátký koncert, na kterém předvedeme písně,
které jsme se za týden stihli naučit. Budeme se na vás těšit!

Poznámka:

Tábor se koná v hlavní budově DDMP6: U Boroviček 650/5, 163 00, Praha 6 - Řepy. Co s sebou? obědy, přezuvky, svačiny, psací potřeby, případně nástroje (ukulele, flétna a pod.)

Věk: 8 až 14 let

Max. počet účastníků: 18
Počet volných míst: 7

Typ tábora: příměstský
Zaměření: hudba

Město: Praha 6
Oblast: Bílá hora

Cena pro pražské účastníky: 1300 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 1500 Kč
Poznámka k ceně: cena pro pražské s grantem, pro mimopr. bez grantu
Cena zahrnuje: hudební lekce, hudební workshopy, dohled, vstupenka na výlet, pitný režim

Kontaktní osoba: Lucia Radecká
Telefon: 235 323 333, v případě urgence 725 446 092

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
On-line zápis do kroužků na školní rok 2021/2022 bude spuštěn 1.7.2021
zobrazit archiv