Athletic Beach Camp II (LETNÁ)

Termín: 09. - 13.08.2021 08:00 - 16:00

Zažij léto plné sportování a nezapomenutelných zážitků, poznej nové kamarády a pojď si s námi užít plno zábavy. ABCamp je sportovní příměstský kemp pro školní děti ve věku od 6-12 let, které rády sportují a baví je učit se novým věcem.

Hlavní náplní kempu bude všestranná atletická a beachvolejbalová příprava, díky které se děti seznámí se základními atletickými disciplínami. To je například běh, běh přes překážky, skok vysoký, skok daleký, vrhy a hody nebo třeba štafetový běh. V beachvolejbale se pak děti budou učit základní beachvolejbalové dovednosti a manipulaci s míčem. Během kempu na děti čeká také nespočet soutěží, atletických závodů, sportovních turnajů, návštěva zábavního parku TOBOGY a další nevšední zážitky.

Na tábor se nám podařilo domluvit autogramiádu a trénink s Martinem Piherou. Martin je člen seniorské beachvolejbalové reprezentace, mezi jeho úspěchy patří například: 1.
místo z mistrovství České republiky (2017), 2. místo na Světovém okruhu
v Samsunu (2018), 15. místo z Akademického mistrovství světa v Mnichově
(2018)
a mnoho dalších úspěchů.


Více informací o letním kempu zde: https://abcamp.cz/informace/ či zde: https://blog.ddmp6.cz/clanek/nenech_si_ujit_premierovy_athleticko-beachvolejbalovy_kemp_letna!_.php

Poznámka:

Vhodné sportovní oblečení a obuv (dle počasí a aktivity pro daný den) - láhev pití - pláštěnku - malý batoh - lístek na MHD (dle programu a potřeby)

Věk: 6 až 12 let

Max. počet účastníků: 30
Počet volných míst: 23

Typ tábora: příměstský

Město: Praha 6
Oblast: Letná

Cena pro pražské účastníky: 2200 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 2400 Kč
Cena zahrnuje: Celodenní sportovní program, kvalifikované trenéry, pronájem sportovišť, vstupné na veškeré aktivity, celodenní pitný režim, oběd, odměny a ceny pro děti.

Kontaktní osoba: Mgr. Matěj Hejda
Telefon: 604143708

Aktuality

Vážení rodiče, účastníci kroužků,vzhledem k aktuálně vydaným vládním opatřením zahájíme postupně omezený provoz DDM (od 10.5.2021). Do konce týdne budeme mailem informovat ty z vás, kterých se zahájení zájmových útvarů bude aktuálně týkat.
Areál DDM Na Vypichu je pro veřejnost uzavřen.  Děkujeme za pochopení.
Většina táborů našeho DDM je již do Aktivního města zadána, podrobnosti jsou uvnitř článku.
zobrazit archiv