obsazeno

Týden s kamerou I.

Termín: 25. - 29.07.2022 08:00 - 16:00

Během týdne si účastnící tábora vyzkouší různé filmové profese od rekvizitáře až po režiséra. Děti si napíší scénář, natočí film a pak jej v našem nově zrekonstruovaném studiu nastříhají.

Na tomto příměstském táboře se děti naučí základy přípravy filmu, tvorbu scénáře a dalších podkladů, práci s kamerou a střihovým programem. Získají také zkušenosti s prací v týmu. Navíc zde přijdou do styku s moderní poloprofesionální technikou, se kterou by jinak neměly možnost pracovat. Výuka probíhá v malé skupině (max 8 dětí)  v kvalitně zařízeném studiu, které je vybaveno technikou jak pro natáčení a střih videa, tak pro práci se zvukem (výkonné počítače s komerčními střihovými programy, full HD kamery, zvuková technika).

Lektor Václav Mayer je studentem filmového oboru a oblasti audio-vizuální produkce se věnuje celý život. Mezi jeho záliby patří kromě hraného filmu i klasická animace.

Poznámka:

Prosíme, abyste dotazy k táboru pokládali přednostně e-mailem. Naši externí lektoři bohužel zatím neurčili možný termín konání. Zapsáním na tento tábor vyjádříte svůj zájem o místo - rezervaci. Jakmile bude znám termín konání, budeme kontaktovat zapsané-rezervované e-mailem nebo telefonicky. V každém případě se bude jedna o 5 dní, pondělí-pátek.

Věk: 10 až 15 let

Max. počet účastníků: 8
Počet volných míst: 0

Typ tábora: příměstský
Zaměření: Film, zvuk, audio-vizuální technika

Město: Praha 6
Oblast: DDM Praha 6, U Boroviček 650/5

Cena pro pražské účastníky: 2800 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 2800 Kč
Cena zahrnuje: Program, materiál, peda­gogické vedení, obědy.
Cena nezahrnuje dopravu.
Obědy budou zajištěny v blízké restauraci, podrobnosti budou upřesněny.


LPT bude realizován při minimálním počtu 6 přihlášených.

Kontaktní osoba: Michal Kunstovný, Tomáš Košťál, Šimon Ebrle
Telefon: 235323333

Aktuality

Rozpis otevírací doby dopravního hřiště v červenci a srpnu.
Změny: Hřiště je pro veřejnost uzavřeno v pondělí 27. 6., ve středu 29.6., v neděli 17.7. a soboty 23.7., 30.7., 21. 8. a 27. 8.V pátek 1.července 13:00 - 18:00 je provoz z důvodu závodů omezen
Od 1.6. bude otevřen on-line zápis do zájmových útvarů. V průběhu dalších měsíců mohou být přidány další zájmové útvary, proto sledujte aktuální nabídku na našich webových stránkách.
zobrazit vše