Týden nejen s PC GAMES

Termín: 08. - 12.08.2022 08:00 - 16:00

Na příměstském táboře se děti seznámí se základními úkony a dovednostmi na počítači. Zahrají si s novými kamarády své oblíbené hry a dozví se něco nového o hardwaru a softwaru.

Na příměstském táboře se děti seznámí se základními úkony a
dovednostmi na počítači. Zahrají si s novými kamarády své oblíbené hry,
dozví se něco zajímavého o hardwaru a softwaru, …


Program probíhá v době od 8:00 do 16:00 hodin.Tábor je zaměřen na práci na počítači pro začátečníky i pokročilé uživatele, výuka je přizpůsobena znalostem účastníků.Výuka: hardware, software
PC hry: množství hráčů využijeme
pro sehrání kvalitních turnajů při klasických i moderních hrách.V případě zájmu i pohybové hry venku.

Minimální počet účastníků 7.

Poznámka:

Prosíme, abyste dotazy k táboru pokládali přednostně e-mailem. Nutná základní znalost obsluhy PC. Nutná je dále funkční e-mailová schránka, kam se účastník umí přihlásit, případně jej vybavit lístečkem s e-mailovou adresou a heslem. Některé činnosti totiž vyžadují e-mailovou adresu a zakládat e-mailovou schránku první den je časově a organizačně příliš náročné. Tábor pro děti od 4třídy ZŠ. Informace o volných/obsazených místech, jsou pouze informativní. Informace v DDM. Tábor bude otevřen při minimálním počtu 6 zájemců. V případě zrušení tábora kvůli epidemiologické situaci bude poplatek vrácen v plné výši.

Věk: 10 až 15 let

Max. počet účastníků: 10
Počet volných míst: 1

Typ tábora: příměstský
Zaměření: PC

Město: Praha 6
Oblast: DDM Praha 6, U Boroviček 650/5
Stát: ČR

Cena pro pražské účastníky: 2200 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 2200 Kč
Cena zahrnuje: Program, materiál, peda­gogické vedení, teplý oběd, pitný režim.

Oběd bude řešen dovezeným jídlem nebo v blízké restauraci (uzavřený nekuřácký prostor) - bude upřesněno. Jíst se bude ve skupině dětí na táboře. Svačina vlastní.

Kontaktní osoba: Michal Kunstovný, Šimon Ebrle
Telefon: 235323333

Aktuality

Rozpis otevírací doby dopravního hřiště v červenci a srpnu.
Změny: Hřiště je pro veřejnost uzavřeno v pondělí 27. 6., ve středu 29.6., v neděli 17.7. a soboty 23.7., 30.7., 21. 8. a 27. 8.V pátek 1.července 13:00 - 18:00 je provoz z důvodu závodů omezen
Od 1.6. bude otevřen on-line zápis do zájmových útvarů. V průběhu dalších měsíců mohou být přidány další zájmové útvary, proto sledujte aktuální nabídku na našich webových stránkách.
zobrazit vše