volno

Letní tábor Shark s angličtinou

Termín: 04. - 12.07.2024

Tábor nabitý nezapomenutelným dobrodružstvím. Součástí je výuka angličtiny a robotiky. Děti čeká originální celotáborová hra, akční hry v přírodě a napínavé večerní hry.

Tábor nabitý nezapomenutelným dobrodružstvím. 

Děti čeká originální celotáborová hra, akční hry v přírodě a napínavé večerní hry. Dopolední program se věnuje angličtině a robotice se zkušeným učitelem. Odpoledne pak přichází na řadu hry v přírodě, při kterých nechybí zapojení strategického myšlení a dostatek pohybu.

Během celého pobytu jednotlivé oddíly vymýšlí herní strategii celotáborové hry, jak obsadit všechna území mapy a mít největší počet bodů. Každá hra na sebe tematicky navazuje a posouvá příběh celotáborové hry. Součástí jsou často i scénky v kostýmech pro vtáhnutí do děje. Vedle akčních her, jako jsou mise, bunkry, lukostřelba, nebudou chybět i klasické táborové aktivity jako táborák, celodenní výlet nebo sportovní klání. Děti budou mít možnost vyzkoušet si také airsoft nebo přespání v lese (dobrovolné). Tábor pořádají nadšení vedoucí s několikaletou praxí, pro které je nezapomenutelný zážitek dětí na prvním místě.

Děti budou ubytováni v penzionu v obci Štědronín v bezprostřední blízkosti přírody. Sociální zařízení je na jednotlivých pokojích nebo na patře (WC, sprcha).
Strava 5x denně - snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.

Věk: 9 až 13 let

Max. počet účastníků: 35
Počet volných míst: 26

Typ tábora: klasický
Zaměření: angličtina, robotika

Město: Štědronín
Oblast: Písek
Stát: Česko

Cena pro pražské účastníky: 6100 Kč
Cena pro mimopražské účastníky: 7000 Kč
Poznámka k ceně: Obdrželi jsme grant od hl.m. Prahy tzn cena pro Pražské a nepražské účastníky se liší.
Cena zahrnuje: plnou penzi, dopravu, program

Kontaktní osoba: Michal Kunstovný

Aktuality

ZÁPIS do kroužků na školní rok 2024/2025 bude spuštěn v sobotu 1. ČERVNA 2024 v 9:00 HODIN!
zobrazit archiv

Zřizovatel

Zřizovatel příspěvkové organizace Hlavní město Praha

Praha

Dnes probíhá