Týden s muzikou I.

Termín: 19. - 23.08.2013

Týden plný hudby, výletů s kytarou na zádech a her.

PROPOZICE

Rádi bychom Vás na úvod seznámili podrobněji s průběhem nového příměstského tábora Týden s muzikou a poskytli Vám pár základních informací. Jsme rádi, že jste si vybrali ze široké nabídky táborů právě ten náš.

Každý den se budeme scházet v DDM U Boroviček 1 od 8.00 hod. V 9.00 začne vždy program (lekce, soutěže, výlet atd. podle počasí) takže poprosíme o dochvilnost. Dostavte se na tábor nejpozději do 9.00 hod., pokud se nedomluvíme jinak. Kolem poledne se vydáme procházkou na oběd do restaurace U Čechů, kde si předem budete moct vybrat z denní nabídky. Během týdne nebudou chybět kolektivní lekce hry na hudební nástroj (kytara, flétna), zpívání, rytmické hry, soutěže, povídání o hudbě a pro zájemce i rozšíření teoretických znalostí. Čekají na vás oblíbení lektoři, výlety s kytarou na zádech a další dobrodružství… V případě špatného počasí se můžeme též podívat na nějaký zajímavý hudební film nebo relaxovat v klubu. Tábor je určen pro účastníky 8 – 18 let a všem, kteří se věnují hudbě aktivně (hrají na hudební nástroj, navštěvují hudební kroužky apod.) nebo mají hudbu jednoduše rádi a chtějí se o ní dovědět víc.

Termín: 19. – 23.8.2013
Čas: 8:00 – 16:00 (prosím, vyzvednout skutečně do 16.00!!!)
Místo konání: DDM Praha 6, U Boroviček 1
Zahájení a prezence: 19.8.v 8:00 v DDM, Klub 1.patro


S sebou:
- notový sešit, psací potřeby, popř. vlastní hudební nástroj(e), přezuvky, svačina, v případě, že vyrazíme na výlet legitka, vhodné oblečení a obuv, pití..

K dispozici:
- mikrovlnka, lednice, varná konvice, šťáva

V případě, že dítě nechodí domů samostatně, prosím, vždy uveďte přesně, kdo dítě vyzvedne (event. tel. číslo na danou osobu), pokud se nejedná o rodiče. Předání dětí musí proběhnout vždy v budově DDMP6 přímo konkrétní osobě.
Pokud bude mít účastník tábor zdravotní obtíže, budete brát léky nebo budete po úraze, vše nám prosím nahlaste při zahájení.

Prosím, pečlivě si prostudujte přihlášku – především dolní část, která je určena právě rodičům.
Variabilní symbol Vám sdělím na vyžádání, platbu můžete provést i v hotovosti.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište mi na lucia.radecka@ddmp6.cz, nebo zavolejte na 235 323 333, 728 129 361

Budeme se těšit na společně prožitý týden.
Mgr. Lucia Radecká
vedoucí oddělení múzických umění a vzdělávání

Věk: 8 až 18 let

Max. počet účastníků: 20
Počet volných míst: 0

Typ tábora: příměstský

Cena pro pražské účastníky: 1200 Kč
Cena zahrnuje: Pedagogický dozor, hudební lekce, oběd, výlety

Kontaktní osoba: Lucia Radecká
Telefon: 235 323 333

Aktuality

V současné době jsou platná protiedpidemická opatření, která říkají, že ve společných prostorách budovy (chodby, wc apod.) je nutné nosit roušku/respirátor.                  Rodiče/doprovod má povolený vstup pouze do vestibulu budovy U Boroviček.
On-line zápis do kroužků na školní rok 2021/2022 bude spuštěn 1.7.2021
zobrazit archiv