Soutěže

Olympiády a soutěže MŠMT

2. pololetí 2018/2019
Biologická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 10.4.2019 8.00 - 12.30 ZŠ Červený vrch

C 16.4.2019 8.00 - 12.30 ZŠ Červený vrch

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Fyzikální oylmpiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
E 3.4.2019 Gymnázium Nad Alejí

F 3.4.2019 Gymnázium Nad Alejí

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Chemická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
D 1.3.2019 8.00 - 12.00 ZŠ Hanspaulka

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Olympiáda v německém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 11.2.2019 8.00 Gymnázium Arabská

I.A 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

I.B 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.A 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

II.B 14.2.2019 8.15 ZŠ Pod Marjánkou

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Olympiáda v německém jazyce krajské kolo
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
II.A 12.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí

II.B 12.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí

II.C 12.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Nad Alejí

III.A 13.3.2019 8.15 - 13.00 Gymnázium Arabská

III.B 13.3.2019 10.00 - 13.00 Gymnázium Arabská

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Pražské poetické setkání
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
1.,2.,3.,4. 19.3.2019 - 20.3.2019 8.00 - 13.00 DDM Praha 6, velký sál

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Pythagoriáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
5 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

6 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

7 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

8 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

8 27.5.2019 ZŠ Pod Marjánkou

Výsledkové listiny budou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




2. pololetí 2018/2019
Soutěž v programování
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Programování mikrořadičů (Arduino) 5.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Programovací jazyky žáci 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Programovací jazyky mládež 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Programování webu 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice

Aplikační Software - kancelářské balíky 6.3.2019 9.00 - 13.00 FEL ČVUT v Praze, Technická 2, P6 - Dejvice
Nepostupová kategorie s věcnými cenami.

Kontakt: tomas.kostal@ddmp6.cz




2. pololetí 2018/2019
Zeměpisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
A 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

B 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

C 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

D 27.2.2019 14.00 Gymnázium Jana Keplera

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Dějepisná olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 16.1.2019 14.00 - 16.00 ZŠ Věry Čáslavské (Šantrochova 2)

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Matematická olympiáda
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Z5 30.1.2019 8.00 - 13.00 ZŠ Červený vrch

Z9 30.1.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Z6 9.4.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Z7 9.4.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Z8 9.4.2019 8.00 - 14.00 ZŠ Červený vrch

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Olympiáda v anglickém jazyce SŠ
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
III.A 29.1.2019 9.00 - 12.30 VOŠ peg.,Gymnázium, SŠ ped. a soc. Evropská 33

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.




1. pololetí 2018/2019
Olympiáda v českém jazyce
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
I. 28.1.2019 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské (Šantrochova 2)

II. 28.1.2019 14.00 - 16.30 ZŠ Věry Čáslavské ( Šantrochova 2 )

Výsledkové listiny jsou dostupné na zúčastněných školách a na vyžání v DDM Praha 6.



Aktuality

V některých dnech měsíce června bude hřiště pro veřejnost uzavřeno, více uvnitř článku.
On-line přihlášování na kroužky školní rok 2019/2020 začne 1.července
Vzhledem k činnosti pracovníků na táborech a čerpání dovolených se může vyřízení vašich dotazů zdržet.
zobrazit vše

Dnes probíhá