Soutěže

Ostatní

2. pololetí 2020/2021
Programátorský čtyřboj
KategorieTermínČasMístoPropoziceVýsledky
Eaton virtuální závod autonomních aut (programovací jazyky) 19.3.2021 - 22.3.2021 8.00 - 0.00 On-line
Eaton virtuální závod autonomních aut. Každý účastník sipřed soutěží zprovozní simulátor autonomního auta. Soutěže se mohou účastnit naprostí začátečníci i zkušení programátoři.
19.3. budou zveřejněny pokyny pro nastavení simulačního prostředí, organizátoři budou tento den nápomocni k řešení problémů s nastavením. 20.3. bude zveřejněno zadání soutěže.

Programování webu 23.3.2021 - 25.3.2021 8.00 - 0.00 On-line
Úkolem bude „vytvořit podle grafického zadání front-end webu“, tedy pomocí HTML a CSS „nastylovat“ stránku.
Embedded systémy 25.3.2021 - 28.3.2021 8.00 - 0.00 On-line
Budou dvě podkategorie, z nichž si účastníci budou moct zvolit podle svých schopností. Úlohy budou zadány tak, aby se bylo možné řešit v on-line prostředí TinkerCAD (dostupné zdarma na adrese tinkercad.com, nutné je zřídit si u služby účet, případně je možné využít účet DDM). Snazší zadání bude řešitelné pomocí BBC Micro:bit, složitější pomocí Arduino Uno. Úkolem bude navrhnout obvodové zapojení a naprogramovat řídící počítač, aby systém řešil co nejlépe zadaný úkol.
Cloudové systémy 26.3.2021 - 30.3.2021 8.00 - 0.00 On-line
Úkolem bude vyřešit zpracování dat z cloudové služby a vygenerování výstupu z těchto dat do souboru. Bude se jednat o úlohu ze skutečného života, vítězné řešení bude nasazeno do praxe.

Soutěž o ceny ve čtyřech různých disciplínách programování pro menší i větší programátory. Eaton virtuální závod autonomních aut, Programování webu, Arduino či Micro:bit a cloudové systémy. Můžeš se zúčastnit jedné nebo více disciplín a vyzkoušet si úlohy ze skutečného života, které budou vymýšlet odborníci z firem a podnikatelé.

Propozice na adrese: olympiada.ddmp6.cz

Zájemci se přihlásí e-mailem na adresu olympiada-programovani@ddmp6.czAktuality

Areál DDM Na Vypichu je uzavřen na základě nařízení MZ ČR.  Děkujeme za pochopení.
Doba, kdy se toho nedá moc dělat venku se dá strávit i seberozvojem v oblastech, na které jsme přes své hlavní koníčky třeba neměli čas. Nabízíme individuální vzdělávání a konzultace s našimi lektory IT a techniky.
Šachový oddíl DDM nabírá nové členy. I nyní, v době kdy se nemůžeme scházet se scházíme distančně - on-line a trénujeme. Můžeš se přihlásit i jen tak, na zkoušku, na volné hraní. Nemáš si teď s kým zahrát tuto krásnou hru? Potom čekáme právě na Tebe.
zobrazit archiv